Menuj ženu: TikTokerky testujú svojich partnerov pomocou nového trendu

Trendy testujúce vzťahy patria na TikToku k tým najpopulárnejším (Zdroj: Unsplash/Everton Vila)

#Ak si na TikToku, tak určite vieš, že sotva prejde deň, kedy by sa nevynoril ďalší nový trend. A možno si si všimol aj to, že mimoriadnej obľube sa tešia také, v ktorých používatelia nejakým spôsobom testujú svoje vzťahy či partnerov. Presne do tejto kategórie patrí aj jeden z najnovších trendov, označovaný ako „menuj ženu“. Ako uvádza Independent, takúto úlohu zadajú TikTokerky svojim partnerom a ich odpoveď toho veľa napovie.

Mená celebrít sú povolené

„Menuj ženu“, respektíve „name a woman“ je jeden z najnovších trendov na TikToku. V rámci neho ženy nečakane požiadajú svojho partnera, aby im povedal prvé ženské meno, ktoré mu napadne. Pointa, samozrejme, spočíva v jeho odpovedi a asi ti je jasné, aká je tá najvhodnejšia. Ideálnym výsledkom je, ako inak, keď mužovi ako prvé napadne meno jeho partnerky.

Ak by si prišiel s menom niekoho iného, stále môžeš týmto testom prejsť. Viaceré ženy akceptovali napríklad mená celebrít ako Zendaya či Taylor Swift a pravdepodobne by si pochodil aj s nejakou historickou osobnosťou. Horšie by to ale bolo v prípade, ak by si povedal náhodné ženské meno, ktoré by nepatrilo tvojej priateľke. Presne to sa podarilo priateľovi TikTokerky Angely, ktorej video si za dva dni získalo viac ako 9 miliónov pozretí.

@yolandaadiazz

In his defense, me too 🥲

♬ original sound – Yolanda Diaz

Bol to len trik?

Angela vo video svojho priateľa, ktorý ležal vedľa nej, požiadala, aby jej menoval jednu ženu. Možno nešlo o prvý podobný test, ktorý Angela skúšala, pretože mladý muž bol hneď zo začiatku podozrievavý a Angely sa na rovinu opýtal, či ide o nejaký trik. Tá mu povedala, že nie, a on sa pre istotu ešte raz uistil, či má povedať nejaké meno.

Keď však nakoniec povedal meno Madison, Angelin pohľad hovoril za všetko. Nasledoval prestrih na pohrebné oznámenie s mladíkovou tvárou.

„Končím s ním,“ napísala Angela v popise videa.

@angelac0123

I’m DONE with him🙄🤚🏻

♬ Angel – Sarah McLachlan

Skutočne môže čosi napovedať

Mnoho komentujúcich ale stálo na strane Angelinho priateľa. Niektorí sa snažili menovať celebrity s krstným menom Madison, ktoré mohol mať na mysli, a iné zas poznamenali, že ho Angela oklamala, keď mu povedala, že nejde o trik.

„Keď povie, že to nie je trik, je to trik,“ napísal jeden.

„Nie je to trik, ale pasca,“ pridal sa ďalší.

Angelin priateľ ale účinkoval aj v jej nasledujúcom videu, takže nakoniec pravdepodobne všetko dobre dopadlo.

K trendu sa vyjadrila aj klinická psychologička Yasmine Saad. Podľa nej môže táto skúška skutočne niečo napovedať, napríklad ak muž povie meno ženy, o ktorú má podľa jeho partnerky záujem. Väčšina používateľov však tento trend berie s nadhľadom a niektoré odpovede sú naozaj neobvyklé. Skúšku sa napríklad podarilo splniť aj mužovi, ktorý odpovedal menom Hazel, čo je meno psa, ktorého má s priateľkou. 

Sleduj náš TikTok

Zdroj: independent.com, businessinsider.com
Odporúčame