Mladá žena len nedávno zistila, že Coca-Cola s citrónom je skvelou kombináciou: Teraz je terčom vtipov na TikToku

O tom, že človek môže v každom veku zistiť niečo nové a zaujímavé, sa presvedčila aj mladá TikTokerka (Zdroj: Unsplash/Krisztian Matyas)

#Na objavy, ktoré nás potešia či milo prekvapia, nie je nikdy neskoro. Svoje o tom možno vie aj slečna, ktorá na TikToku vystupuje pod menom Andoeni. Jej video, v ktorom vôbec po prvýkrát vyskúša Coca-Colu s citrónom, sa stalo virálnym a pozrelo si viac ako 13 miliónov pozretí.

Rozporuplné reakcie

Andoeni pochádza z Ameriky, no spomínané video bolo natočené počas jej výletu v Taliansku. Má 14 sekúnd a Andoeni v ňom vraví: „Jednou z mojich obľúbených vecí, ktoré som sa naučila v Taliansku, bolo vytlačiť citrón do Coca-Coly s ľadom.“

Postup, ako to urobí, nájdeš vo videu. Tento objav na mladú ženu očividne skutočne zapôsobil.

„Doteraz som nevedela, že kola s citrónom môže byť tak dobrou kombináciou,“ zaznie vo videu.

Hoci video bolo po prvýkrát uverejnené 28. júna a odvtedy nazbieralo viac ako 13 miliónov zhliadnutí, nie všetky komentáre zdieľajú TikTokerkino nadšenie.

„Je to známe už aspoň od sedemdesiatych rokov,“ napísal jeden.

„Raz som si posolil jedlo. Bolo to úžasné,“ pridal sa druhý.

@.andoeni

#stitch with @a n d o e n i #greenscreen thank you for all the positive comments ans stitches to the lemon and coke video! ❤️ just sharing aome thoughts. Check out the article on TODAY.COM under the FOOD section 🫶🏼 #cokeandlemon #lemonandcoke

♬ Hurts Me (Alone At Prom) – Tory Lanez

Našli sa však aj takí, ktoré sa postavili za Andoeni. Viacerí jej video komentovali, že ani oni doteraz nevedeli o tejto kombinácii. V komentároch tiež padla zmienka o tom, že hoci v Amerike je táto kombinácia známa, no v dnešnej dobe sa Coca-Cola s citrónom na väčšine miest nepodáva.

K svojmu videu a diskusii, ktoré video vyvolalo, sa vyjadrila aj Andoeni. Povedala, že tento „trend“ v skutočnosti objavila už v roku 2021.

„Do Talianska som začala chodiť v roku 2021 a toto som sa tam naučila,“ uviedla.

„Coca-Cola s citrónom mi tam bola podávaná, čo sa mi v skutočnosti nikdy osobne nestalo v Amerike.“

Ako vnímaš kombináciu Coca-Coly a citrónu?

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk, independent.com
Odporúčame