Túžil si ako dieťa po hračkách z tohto stroja? Toto je dôvod, prečo sa ti nikdy nepodarilo vyhrať vytúženú odmenu!

Ak si si myslel, že spomínané stroje na hračky upadli do zabudnutia, musíme ťa vyviesť z omylu (Zdroj: Freepik/freepik)

#Spomínaš si na legendárne stroje s robotickým ramenom, v ktorých sa ukrývali plyšové hračky, a bolo takmer nemožné si nejakú z nich „uloviť“? Zábava najmä tých, čo vyrastali na prelome storočí, v poslednej dobe učarila aj tým neskôr narodeným. Na TikToku koluje isté video, ktoré prezrádza know-how tohto „pekelného stroja“, na ktorom je takmer nemožné niečo vyhrať.

Popularita retro zábavky opäť narastá

Ak si si myslel, že spomínané stroje na hračky upadli do zabudnutia, musíme ťa vyviesť z omylu. V súčasnosti opäť zažívajú svoj boom. Môže za to záujem Generácie Z, ktorá túži po hraní hier, ktoré boli „in“ pred ich narodením.

Láka ich príchuť mierneho retra, alebo je za tým niečo iné? Ktovie, no hry staré pokojne aj tridsať rokov sa stále tešia obľube. A nielen tie v podobe akéhosi hazardu, akým je práve spomínané lovenie plyšových hračiek pomocou robotického ramena.

V kurze sú aj konzoly – mladí ľudia sa čoraz viac uchyľujú aj k nákupu starších herných konzol, ktoré sú v súčasnosti horúcim hitom.

Virálne video, ktoré ti prezradí tajomstvo

Mladá žena z Austrálie sa na svojom TikTokovom profile podelila s verejnosťou o svoje zaujímavé zistenie. Kúpila si vlastný stroj na lovenie hračiek, a bola priam šokovaná z toho, čo sa dozvedela po jeho rozbalení.

Manuál totiž ukrýval zaujímavé zistenie. Okrem popisu, akým môžeš stroj nastaviť a uviesť do prevádzky, ukrýval aj „lifehacky“, ktoré ti pomôžu stroj prispôsobiť podľa seba. V praxi to znamená, že majiteľ takéhoto automatu si vie presne nastaviť podmienky, za ktorých sa k hračke dostaneš.

@clarkatieExposing the claw machine industry !

♬ original sound – Katie Clark

 

Fungovalo to tak aj v minulosti?

Video má viac ako 120 000 videní. Reakcie užívateľov na seba, prirodzene, nenechali čakať. Niektorí vyjadrili svoje pohoršenie, iní mali zlomené srdce nevinným klamstvom z detstva.

Na videu TikTokerka ukazuje, že to, ako je stroj nastavený, je smerodajné, a nedá sa to nijak oklamať. Otázkou zostáva, či na tomto princípe fungovali aj stroje, ktoré si mnohí z nás pamätajú z detstva.

 

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame