TikTok bude prejde už čoskoro veľkou zmenou: Používateľom zjednoduší najmä túto vec

aplikácia TikTok na mobile, ktorý niekto drží v ruke

TikTok bude mať čoskoro novinku (Zdroj: Unsplash/Mourizal Zativa)

#Používatelia TikToku budú mať čoskoro k dispozícii ešte viac spôsobov, ako ich videá odlíšiť od davu ostatných. Služba oznámila novú TikTok knižnicu, ktorá tvorcom poskytne prístup k obsahu založenému na zábave. Nájdeš tu napríklad GIFy, klipy z obľúbených televíznych relácií, mémy a ďalší obsah, ktorý môžeš jednoducho vložiť do svojich TikTok videí.

Aj keď už existujú spôsoby, ako vložiť GIF z webovej stránky Giphy do videí na TikToku, nový spôsob by mal byť jednoduchší. Doteraz boli Giphy GIF dostupné ako nálepky alebo cez efekt zelenej obrazovky. Počiatočná kolekcia GIFov bude obsahovať reakčné klipy, citáty, známe tváre a „ikonické momenty“, ktoré môžu, ale nemusia zahŕňať aj určité incidenty pri odovzdávaní cien.

Dostupná už o pár týždňov

TikTok začne dnes testovať knižnicu na niektorých trhoch pre Android a budúci týždeň pre iOS. V najbližších týždňoch plánuje rozšírenie nástroja pre viac ľudí. S ďalším rozširovaním platforma rozhodne nebude otáľať, pretože by malo nastať už o pár týždňov.

Keď bude funkcia dostupná, budeš sa k nej môcť dostať jednoduchým ťuknutím na novú ikonu knižnica na bočnom paneli. Keď nájdeš niečo, čo budeš chcieť pridať do svojho videa, môžeš si to upraviť na konkrétnu dĺžku a potom pokračovať v zostavovaní svojho TikToku priamo z natáčania.


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, engadget.com
Odporúčame