TikTok highlighty: Lovestory tehotnej Slovenky z Hurghady pokračuje, bude mať šťastný koniec?

TikTok highlighty

TikTok highlighty si pôjdeš už aj ty (Zdroj: Freepik/Nakaridore)

#Si fanúšikom jednej z najobľúbenejších sociálnych sietí na svete? Reč je o aplikácii TikTok, ktorá slúži na vytváranie a zdieľanie krátkych videí. Každý týždeň ti v rámci našej novej rubriky ponúkneme výber tých najzaujímavejších noviniek alebo profilov, na ktoré sme narazili. Si zvedavý, čo sme si posledné dni išli?

Usi sa našiel, tehotná Slovenka mieri do Egypta

Nedávno sme ti priniesli kontroverznú informáciu o Slovenke, ktorej počas dovolenky urobil zamestnanec istého hotelového rezortu labute z uterákov. Rekreantka s mužom menom Usi otehotnela a následne sa ho rozhodla nájsť a kontaktovať. Spomínanej téme sa venovala aj Ľubomíra Mohamady, ktorá žije s arabským manželom v Egypte.

Podľa najnovších správ mal inkriminovanú Slovenku kontaktovať práve Usi s ubezpečením, že sa o ňu a ich spoločného potomka postará. Bude mať táto lovestory skutočne šťastný koniec, alebo sa náš pracovník s labuťami iba poriadne „nabalí“? Pozri si video nižšie a svoj názor nám môžeš hodiť do komentára.

@lubomiramohamady Usi sa našiel! Tehotná Slovenka sa chystá do Egypta #aktualne #kauza #labute #tapety #pribeh #laska #dovolenka #slovenka #slovenkavegypte #preteba #slovakia_tiktokers ♬ original sound – Lubomira Mohamady

Sladká pochúťka z detstva

Aj ty si miloval tradičného Pribináčika? Lahodný smotanový krém s čokoládovou alebo vanilkovou príchuťou bol kedysi povinnou jazdou pre všetky ratolesti. Ak by si si rád pripomenul jeho nezameniteľnú chuť, známa slovenská foodblogerka Klaudia Sirovcová (Rimarčíková) ti prináša rýchly a jednoduchý domáci recept.

Potrebuješ iba jemný tvaroh, smotanu na šľahanie, vanilkový cukor, kakao a čakankový sirup. Presný postup prípravy sleduj vo videu.

@klaudirimka Pribináčik doma ❤️ presný recept aj na IG - klaudi_rimka 🙃 rýchlo, ľahko a zdravšie Potrebuješ: 🔸250 g jemný tvaroh odtučnený 🔸200 ml smotany na šľahanie 🔸1 vanilkový cukor (nie vanilínový!) 🔸vanilkový extrakt - ja kupujem od @vilgainczsk 🔸čakankový sirup ako sladidlo - tiež nájdeš na Vilgain 🔸1 lyžica kakaa #domacipribonacik #pribinacek #domacipribinacek #jedlo #jedlodetstva #tvarohovy #tvarohovydezert #dezert #rychlydezert #predeti #deti ♬ Little Things - Adrian Berenguer
<script>

Pevné nervy čašníčok

Ľudia pracujúci v gastro sektore nám rozhodne dajú za pravdu, že je to (občas) riadna makačka. Nabeháš sa, nezastavíš do konca pracovnej zmeny a do toho sa ti môže pritrafiť aj všadeprítomný „príjemný“ zákazník. Čašník Majo ti vo svojom najnovšom videu ukáže, čo sa môže stať nevychovanému konzumentovi. A to najmä v prípade, ak natrafí na neoblomnú čašníčku, ktorá si po hlave rozhodne skákať nenechá.

@casnik.majo 😉sa nebabrala !😉#gastronomia #casnici #casnicka #restaurant #karma #hostia #slovakiaboy #slovakiagirl #slovakia_tiktokers #kaviaren #zabavamusibyt #zilina #foryou #provokater #real #baristalife #gastro ##waiters #gastronomie #fypシ゚viral #drzak #zozivota #legrace ♬ Eurythmics-Sweet Dreams - AJIMUSTANG
<script>

Jedni majú nedeľu, druhí už pondelok

Čo by to bol za TikTok prehľad, keby sme doň nezahrnuli aj nejaké tie zaujímavosti. V rámci svojej tvorby na sociálnej sieti ti ich prináša aj profil s názvom Zaujalo ma. Počul si napríklad o bizarnom fakte dvoch ostrovov? Delí ich od seba len približne 100 kilometrov, no na každom z nich majú iné časové pásmo. Reč je o Samoe a Americkej Samoe. Kým je na jednom z týchto miest ešte len nedeľa doobeda, na druhom už pravé pondelkové poludnie. Prečo je tomu tak? To sa dozvieš vo videu nižšie.

@zaujaloma Svet prináša rôzne kuriozity. Patrí medzi ne aj výrazne odlišný čas v dvoch ostrovoch, ktoré od seba delí približne len 100 kilometrov. Kým na tom jednom je len nedeľa 11 hodín doobeda, na druhom už pondelok na obed. Hovoríme o Samoe a Americkej Samoe, z ktorých sa jedna rozhodla pre obchodné vzťahy prejsť na iné časové pásmo, ktoré je výhodnejšie pre biznis s Austráliou a Novým Zélandom. #cas #casovepasma #samoa #americkasamoa #sec #utc #time #vedelisteze #zaujaloma #cestovanie #turizmus #tourism #travel #booking #travelling #turisti #timezone #sk #cz #slovak #slovakinsta #czech #cesko #slovensko #shorts #short #zaujimavosti #zaujaloma ♬ Summer day - TimTaj
<script>

Výlety po Slovensku sú stále v kurze

Aj keď sú už letné prázdniny pomaličky za nami, jednodňové spoznávanie našej krásnej domoviny určite ešte stihneš. Ak by si potreboval poradiť, na sociálnej platforme TikTok nájdeš profil s nickom Slovák behá po Slovensku. V každom videu sa dozvieš o tých najzaujímavejším miestach danej slovenskej lokality, a to dokonca do jednej minúty. My sme pre teba vybrali Skalicu – malebné mesto v Trnavskom kraji. Tu je výber tamojších pamiatok, ktoré sa rozhodne oplatí vidieť na vlastné oči!

@david.slovakMinuta v meste : Skalica Z akeho dalsieho mesta chces vidiet minutu? Daj vediet do komentaru 😉 Nebolo tu tvoje oblubene miesto? Daj vediet, co tu nemalo chybat 🙂♬ original sound - SlovakBehaPoSlovensku
<script>

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame