TikTok highlighty: Takto si vyčaruješ dokonalý make-up à la Barbie

TikTok highlighty

TikTok highlighty si pôjdeš už aj ty (Zdroj: Freepik/Freepik)

#Ďalší týždeň nám ubehol ako voda, čo znamená jediné. Dočkal si sa, opäť prišiel čas na náš TikTok prehľad. Pre istotu pripomenieme, že ide o čerstvú rubriku, v rámci ktorej prinášame tie najzaujímavejšie novinky či tipy na profily tvorcov z danej platformy. Toto sme si išli posledný týždeň!

Keď máš nočnú službu na záchranke

Karolína Valentová je 22-ročná študentka medicíny a práva, ktorá je vo svete influencerov pomerne známou tvárou. Na sociálnych sieťach rozoberá nielen lifestyle témy, ale taktiež ukazuje realitu školských dní. Zaujímavosťou je aj to, že táto flexibilná mladá žena už dlhé roky pôsobí ako záchranárka. Vo videu nižšie ťa prevedie práve jednou z jej nočných služieb. Si zvedavý, čo všetko sa môže udiať?

@nu_t_e_l_la Aj takto môže vyzerať služba na záchranke 🚑 #slovensko #zachranka #zachranar #vlog ♬ Originalton – Karolína Valentová

Ako na dokonalé Barbie líčenie?

Nedávno sa do kín dostal cukríkový megahit, ktorý pohltil minimálne polovicu našej spoločnosti. Tento ružový trend tak skoro nepominie. Práve preto ti šikovná beauty blogerka Radka Žilinčík prináša tutoriál na dokonalý Barbie make-up, ktorým rozhodne ohúriš. V čom spočíva tajomstvo úspechu perfektnej pleti ako z filmu? A čo všetko k tomu potrebuješ? To sa dozvieš vo videu nižšie.

@radkazilincik Kto už videl @Barbie Movie ? 💗😍 #barbie #barbiemakeup #pinkmakeup #barbietransformation #licenie #liceni #pretebapage ♬ Pink - Lizzo
<script>

Káva priamo z ďalekej Etiópie

Stavíme sa, že týmto tipom potešíme najmä zarytých milovníkov kvalitných kofeínových nápojov. V Žiline nájdeš jedinečnú Habesh Coffee, ktorá ponúka vlastné etiópske kávy v rôznych spôsoboch praženia. Na Obchodnej ulici č. 5 môžeš taktiež navštíviť aj ich útulnú predajňu Habesh Coffee Shop. Kým sa tam však aj reálne dopravíš, pokochaj sa ich ponukou virtuálne.

@habeshcoffee♬ Summertime Sadness (Wren Remix) - Wren
<script>

Keď sa deti učia počítať

Zamyslel si sa niekedy nad tým, ako to asi vyzerá? Uletená tiktokerka Ľubka Kováčik (ako sa sama nazýva) má na túto otázku jasnú odpoveď! Do povedomia sa dostala najmä vďaka jej vtipným videám s Miloškom, ktoré valcujú rebríčky v rámci sledovanosti. Práve spomínaný malý huncút ti ukáže, ako sa deti dokážu naučiť rýchlo počítať (a možno ani nie).

@lubka.kovacik Miloško naučil Marienku počítať 👀 Trošku. 😂 #milosko #marienka #lubkakovacik #zabava #vtipneviedeo #humor ♬ original sound - Ľubka🍓Kováčik
<script>

Najťažšia úloha mužov?

Priateľka ti podá do ruky mobilný telefón a poprosí ťa, aby si jej urobil fotku. Jednoduché? Ani náhodou! Správna póza, svetlo, uhol fotoaparátu, výraz tváre... a to je len zlomok vecí, na ktoré sa musíš pripraviť. Úspešný moderátor Samo Procházka ti predvedie, ako takáto situácia vyzerá v praxi. Rátaj však aj s tým, že sa pri pokuse zvečniť svoju drahú polovičku poriadne zapotíš.

@graciosoooo Úprimne… Spoznal/a si sa? 😂 My sme si s @Terysa vyskúšali úplne nový Z Fold 5! #TeamGalaxy #ZFold5 ♬ original sound - Samuel Procházka
<script>

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame