TikTokerka sa vo virálnom videu dozvedela, že čaká druhú dcéru: Jej kontroverzná reakcia rozdelila internet

TikTokerka zo zistenia, že čaká ďalšie dievča, nebola vôbec nadšená (Zdroj: Freepik/Freepik)

#Asi každý z nás má nejakú predstavu o tom, ako by vyzeral jeho ideálny život. Či už snívaš o kariérnych úspechoch alebo veľkej rodine, vždy treba počítať s tým, že niektoré veci skrátka neovplyvníš a nie všetko musí dopadnúť presne podľa tvojich plánov. Svoje o tom vie aj istá TikTokerka, ktorá sa túžila stať matkou dvoch detí, dcéry a syna. Osud však rozhodol inak a keď žena svoje sklamanie zdieľala na sociálnej sieti, pohoršené reakcie na seba nenechali dlho čakať. 

Neskrývala sklamanie

Mnoho nastávajúcich rodičov na otázku, či by chcelo radšej chlapca alebo dievča, odpovedá slovami, že na pohlaví nezáleží a hlavné je to, aby dieťa bolo zdravé. Keby si však túto otázku položil TikTokerke Autumn Freeman, jej odpoveď by bola iná. Autumn, ktorá je matkou dvojročnej Violet, totiž dúfala, že jej druhé dieťa bude chlapec. 

Keď sa TikTokerka dozvedela, že opäť čaká dievča, neskrývala sklamanie a podelila sa oň aj so svojimi sledovateľmi. Vo videu, ktoré má už takmer 13 miliónov pozretí, porovnala svoju reakciu pri zistení pohlavia prvého a druhého dieťaťa. No a asi už tušíš, že rozdiel bol zjavný. Zatiaľ čo na záberoch z roku 2021 Autumn po tom, čo s prepichnutého balónika vystrelili ružové konfety, s nadšením skočila do náručia svojho manžela, v druhej časti videa neskrývala sklamanie. 

„Popravde, som smutná,“ 

„Chcela som chlapca,“ povedala cez slzy svojmu manželovi, ktorý sa ju snažil utešiť.

@audi_elise

Have you experienced this ? #genderreveal #genderdisappointment #boyorgirl #genderrevealideas #avatarthelastairbender #pregnant

♬ Beautiful Things – Benson Boone

Komentujúci nešetrili kritikou

Komentáre na seba samozrejme nenechali dlho čakať a mnoho sledovateľov bolo z reakcie Autumn sklamaných. 

„Toto je veľmi smutné, chúďa dieťa,“ napísal jeden z nich.

„Oh nie!!! Zdravé dievčatko!!“ pridal sa sarkasticky ďalší.

Viacerí Autumn tiež vyčítali, že svoju reakciu zdieľala na internete, odkiaľ ju nikdy úplne neodstráni a kde ju o niekoľko rokov pokojne môže nájsť aj jej dcéra. 

„Tvoje deti to uvidia, keď budú staršie,“ upozornil ju jeden z komentujúcich.

„Za dvadsať rokov to bude môcť ukázať svojmu terapeutovi,“ zhodnotil ďalší.

Samotná Autumn sa k celej situácii a reakciám v komentároch vyjadrila nielen na TikToku, ale aj v rozhovore pre magazín PEOPLE.

„V komentároch som mala mnoho haterov, ktorí tvrdili, že svoje dieťa nemám rada a že si ho nezaslúžim. To vôbec nie je pravda. Nemá to nič s tým, ako svoje dieťa vnímam, ako ho milujem a ako ho budem milovať. Bol to krátky moment a už je to preč. Teším sa na svoje dievčatko,“ povedala TikTokerka, ktorej prvotné sklamanie trvalo asi týždeň.

„Povedala som si, že vesmír mi dáva to, čo potrebujem a zvládnem. Skrátka som predurčená na to, aby som bola mamou dievčat,“ ozrejmila svoju zmenu postoja.

„V dokonalom svete by som mala jedno dievča a jedného chlapca. Vlastne som chcela mať chlapca už keď som čakala Violet, no bolo to moje prvé, čiže som bola nadšená tak či tak. Teraz som vedela, že je to naše posledné dieťa,“ vysvetlila Autumn, ktorá je nielen matkou Violet, ale aj nevlastnou matkou dvanásťročnej Lily a osemročného Granta, ktorých mal jej muž s prvou manželkou. 

@audi_elise

This needs to be normalized !!! #fyp #gendereeveal #genderdisappointment #boyorgirl #babiesoftiktok #helldivers2 #genderrevealideas

♬ Beautiful Things – Benson Boone

Dcére by všetko vysvetlila

Hoci mnoho komentujúcich video vnímalo negatívne, minimálne toľko isto ich podľa Autumn vyjadrilo svoju podporu. Práve týmto pozitívnym komentárom TikTokerka venovala svoj ďalší príspevok.

 „Dámy, nie ste v tom samy a nezaslúžite si, aby ste sa cítili zahanbené,“ napísala do popisu. 

Autumn sa počas rozhovoru vyjadrila aj k otázke, ako by zareagovala, keby sa jej dcéra k videu raz dostala.

„Povedala by som jej ,Áno, si tretie dievča. Mysleli sme si, že sme chceli chlapca a potom sme zistili, že si dievča. Chvíľu som bola smutná, že nikdy nezažijem pocit mať malého syna, ale teraz mám teba a vieš, že ťa ľúbim a nevymenila by som ťa za celý svet‘,“ povedala. 

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk, independent.co.uk, people.com
Odporúčame