Nový TikTok trend preverí tvoj vzťah: Orange peel testu prepadli stovky užívateľov známej platformy!

Experiment si získal na TikToku pomerne veľkú fanúšikovskú základňu (Zdroj: Freepik/frimufilms)

#Pochybuješ o svojej polovičke a hľadáš spôsob na to ako si ju preveriť? TikTokom prefrčal nový trend, ktorý ti má pomôcť s tým, aby si zistil, do akej miery na tebe tvojej polovičke záleží. Vtipný, ba až bizarný, trend si získal stovky užívateľov, ktorý domáce experimenty so svojou polovičkou hrdo „vešajú“ na sociálne siete. Orange peel test je jednoducho virál, ktorý musíš vyskúšať aj ty. A ak nemáš polovičku, pokojne otestuj kamošov…

Zaujímavý trend

TikTok žije novým trendom. Tento raz nejde o žiadny trend z oblasti módy, líčenia či úspory peňazí. Týka sa lásky, respektíve preverenia tvojho partnera. Pod tagmi #orangepeeltest a #orangepeeltheory nájdeš množstvo príspevkov, ktoré ťa zaručene pobavia.

Princíp spočíva v tom, že máš svoju polovičku poprosiť o olúpanie pomaranča. Nič viac, nič menej. Jednoduchá požiadavka, ktorá má odhaliť zaujímavú vec. Čo sa asi môže stať?

Nezmyselné detaily

Je zrejme viac než očakávané, že v prípade takejto žiadosti by ti mala milovaná osoba vyhovieť. Partner alebo partnerka ti prinesú perfektne očistený pomaranč, ktorý bude krásne naporciovaný na mesiačiky. Trendsetteri z TikToku sa dokonca zameriavajú aj na detaily akými sú servis, na ktorom ti je pomaranč podávaný alebo samotný spôsob podávania.

Aký to má význam?

Ak sa partner na nič nespýta a po tvojej prosbe o pomaranč ti bez rečí vyhovie, jeho láska k tebe by mala byť skutočná. Pokiaľ však odmietne alebo má milión výhovoriek, údajne majú byť jeho city prádzne a chladné.

Experiment si získal na TikToku pomerne veľkú fanúšikovskú základňu. Ľudia s radosťou sharujú videá so svojimi partnermi, ktorí ich požiadavky ochotne plnia.

@monicagartner HE PASSED 🫡 #fyp #foryou #relationship #simulationhusband #married #orangepeeltheory ♬ original sound – Monica Patterson
 

Názor odborníka

Známa psychologička Alexandra Solomon má na túto problematiku svoj názor: „Celý intímny vzťah sa nedá zhrnúť do toho, čo partner urobí alebo neurobí s pomarančom“. Špecialisti na vzťahy však tvrdia, že tento nevinný test môže súvisieť so spoločenským správaním človeka.

„Možno ti tvoj partner neolúpe pomaranč, no ide s tebou na prechádzku alebo sa s tebou rozpráva o veciach, ktoré ťa trápia,“ doplnila psychologička.

Sleduj náš Instagram

 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame