Počul si už o TikTok beauty trende s názvom Mob Wife? Netradičný look, ktorý zbožňujeme

Ak ťa to oslovilo a túžiš experimentovať na vlastnej koži, prinášame ti návod (Zdroj: Freepik/freepik)

#Beauty trendy a nápady na líčenia sú už klasikou na sociálnych sieťach, akou je napríklad aj TikTok. Popri trendoch v manikúre, obliekaní, beauty lifehackoch či vlasových kreáciách sú v obľube aj líčenia, ktoré často nemusia byť vhodné na každodenné nosenie. Tak je to aj v prípade nového trendu, ktorý sa v príspevkoch šíri ako vírus. Máš odvahu ho skúsiť?

Full face je späť

Chýbali ti časy, kedy bol v móde dokonalý full face make-up? Sú späť! Základom nového #mobwife make-up looku je práve dokonalá pleť a nánosy make-upu. Nemusíš sa báť, že by trend, ktorý má viac ako 40 M zobrazení, pôsobil nevkusne či prekombinovane. Práve naopak…

Nadšení užívatelia sociálnych sietí zdieľajú príspevky jedna radosť, niektoré looky sú dokonca doplnené o autentické oblečenie či šperky. Čierna elegancia ukrýva luxus, aký si môže dovoliť len pravá „Mob wife“, teda manželka mafiána.

Vzhľad ako z filmového plátna

Tento look nám veľmi nápadito pripomína štýl mafiánskych filmov a záberov z prostredia kasín. Nekresťansky drahý luxus prezentujúci extravaganciu pomocou prvkov akými sú veľké a nápadité šperky, kožušiny (odporúčame, samozrejme, tú umelú), zvieracie vzory či výrazné očné líčenie sú výsadou manželky bossa, ktorá sa nehanbí ukázať svoj spoločenský status.

Teraz sa tak môžeš cítiť aj ty. Nemusíš mať vôbec výčitky, že je to prehnané. Fantázii sa medze nekladú a pokiaľ sa cítiš aj na takýto outfit, my ti fandíme. V podstate ním len podčiarkneš krásu svojho precízne vytvoreného make-upu.

@madddnot #mobwifemakeup #makeuptutorial ♬ Love In Portofino – Dalida & Raymond Lefèvre Et Son Grand Orchestre
 

Poďme na to!

Ak ťa to oslovilo a túžiš experimentovať na vlastnej koži, prinášame ti návod. Základom nie je len kozmetika, ale aj odvaha. Koncentruj sa na kľúčové prvky a nestane sa ti, že by si to prehnal.

Základom pre tvoje líčenie bude dobre krycí make-up, ktorým si skryješ všetky nedokonalosti a zjednotíš pleť. Určite nezabúdaj ani na korektor. V zabudnutí by nemal zostať ani bronzer a poriadna dávka rozjasňovaču.

Potom ti stačí len jemne vyčesať obočie a nalíčiť si oči, prípadne pridať zemitý až hnedý rúž. S líčením očí sa ale vyhraj, sú základom looku. Hnedé dymové líčenie doplnené o výraznú čiernu linku pokojne upgraduj aj umelými riasami. V tomto prípade platí, že čím viac, tým lepšie!

 

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame