Miluješ virálne make-upy? Vyskúšaj trend CHERRY COLA LIP, vďak ktorému si zamiluješ výrazné pery!

Je to skvelý spôsob, ako nosiť výraznú červenú farbu na perách (Zdroj: Freepik/Racool_studio)

#Všetci vieme o tom, že trendy sa neustále opakujú. Áno, aj tie v make-upe. TikTok zaplavujú videá s trendom, ktorý zažíval boom na prelome milénia. Teraz ho generácia Z vytiahla na svetlo sveta, dočkal sa upgradu, a bombarduje sociálne siete ako #cherrycolalip.

V čom spočíva čaro trendu?

Po všemožných make-up trendoch tohto roka TikTok priniesol niečo, čo skvelo zapadá do nadchádzajúcej jesennej sezóny. Pre mileniálov môže byť miernou nostalgiou. Tento výrazný a zábavný look sa dostal na výslnie len nedávno, a vyzerá to tak, že sa nechystá odísť.

Je to skvelý spôsob, ako nosiť výraznú červenú farbu na perách. Červená je totiž základom. Či už zvolíš žiarivé či matné produkty, necháme na tebe. Dôležité je, aby tvoje pery upútali. Tmavé odtiene, ale aj lesk – to všetko je vítané!

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Francesca Falkingham (@frankiefalkingham)

Obľubujú ho aj celebrity

Názov čerpá z bohato sýtych farieb, aké má aj čerešňová kola. Tento univerzálny trend je vhodný pre každého, komu nechýba dávka odvahy. Hodí sa pre každý farebný typ a podtón pokožky – stačí len nájsť „svoj“ perfektný odtieň.

Trend sa veľmi rýchlo uchytil aj mimo sociálnych sietí. Vidieť ho môžeš dokonca aj na celebritách. S hrdosťou ho nosia napríklad Kendall a Kylie Jenner, Elsy Hosk, Amelie Gray či mnoho iných osobností, ktoré s obľubou experimentujú v líčení.

Chceš ho otestovať na sebe?

Ako sme už vyššie spomínali, základom je nájsť tú správnu farbu pre teba. Najväčší problém môže tkvieť v zle zvolenej kombinácií rúžu a kontúrovacej ceruzky.

Odporúčame voliť kombo, ktoré bude aspoň približne tón v tóne. Malé odchýlky sú akceptovateľné – ceruzkou totiž orámuješ pery, no následne ju jemne rozpracuj do stredu pier. Pozor si daj na to, aby stále zostala definovaná na hranici pier. Rúž potom nanes opatrne na stred úst tak, aby zostala priznaná aj ceruzka.

@jennseren Cherry-cola lips 🍒🫗 using @Nova Beauty AD Lipliner shade BROWN 02 Lipliner shade RED 01 Lipgloss shade SAUCE #cherrycolalips #kyliejennerlips #kyliejenner #lipsticktutorial #lipliner #lipgloss #liphack #overdrawlips #cherrylips ♬ Paint The Town Red - Doja Cat
<script> 

Zvládni Cherry Cola Lips dokonale!

  • Ceruzku na pery si vyber v čo najtmavšom hnedom odtieni, ktorý bude matchovať s tvojou pleťou. Odtieň by nemal byť ani príliš nude, a ani obsahovať podtóny iných farieb. Ideálne je, ak je čistý hnedý až tmavohnedý.
  • Precíznosť je základom. Ceruzkou dokonale orámuj pery, a ako sme už spomínali, jemne ju rozpracuj smerom dnu. Vytvoríš tak ombré efekt, ktorý bude rozhodne zaujímavý.
  • Rúž (alebo lesk) používaj v zásadne červenej alebo čerešňovej farbe. Krikľavé, korálové alebo tehlové odtiene sú pasé.
  • Ak používaš rúž, ktorý je matný, skús svoj look oživiť leskom. Lesklá verzia posunie finálny vzhľad tohto trendu na iný level!

tSleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame