Darček za rozchod? Slečna dostala od bývalého túto vec, podelila sa s užívateľmi TikToku

Darčeky na rozlúčku sú tým posledným, na čo pri takejto situácii myslíš (Zdroj: Freepik/pvproductions)

#Rozchody nie sú ani zďaleka príjemná vec. Kto si nejakým prešiel nám dá za pravdu, že darčeky na rozlúčku sú tým posledným, na čo pri takejto situácii myslíš. V zahraničí je trend očividne celkom iný. Porozchodový darček, ktorý dostala táto slečna, je na prvý pohľad milý, no v skutočnosti ide o iróniu.

Darček od ex

Slečna, ktorá na sociálnej sieti TikTok vystupuje pod menom Rachel, sa podelila so svetom o tento bizár. Bývalý priateľ jej pri rozchode po 7 rokoch daroval záhadný darček.

Dostávať darčeky je rozhodne milé. Či už ti to v tejto situácii príde vhodné alebo to vnímaš ako poriadny cringe, necháme len na tvojom uvážení. Užívatelia TikToku v tom ale majú jasno.

Na nič sa nehrá

Na svoj profil nahrala jedno z videí, v ktorom objasňuje situáciu bez prikrášlenia. „Odkopla som ho po siedmich rokoch a on mi dal tento darček,“ spomína vo svojom videu, ktoré má od svojho zverejnenia už viac ako 41 tisíc videní.

S rozchodom sa každý vyrovnáva po svojom a Rachel to poňala tak, že sa o svoje „zážitky“ delí so svojimi sledovateľmi. Darček v srdiečkovom obale otvára priamo na videu.

Nemilé prekvapenie

Po tom, čo z darčekovej tašky vyhádže všetky papiere, natrafí na odkaz. „Viem, že ma už nemiluješ. Miluj seba, Kev,“ stojí na malom papieriku.

Keď rozbaľuje ďalej, natrafí na knihu s názvom „Ako sa milovať“. Priznáva, že situácia ju zabolela, hoci ju vnímala ako iróniu. Vzala to ako prostriedok na to, ako sa „vyliečiť zo vzťahu“. Ďalej dodala, že „muži sa zobudia, keď je neskoro“. Knihu ešte na tom istom videu začne páliť a ničiť.

@self_daily_love I burned the gift he gave me in my car #fyp #foryoupage ♬ Solas X Interstellar – Gabriel Albuquerqüe
 

A čo komentáre?

Užívatelia na seba nenechali čakať. V komentároch sa rozprúdila vášnivá diskusia. „Neviem, či je to manipulácia alebo realita,“ stálo v jednom z nich. „Dáva to na obrátenú psychológiu,“ uviedol ďalší užívateľ. „Vždy robia veci, keď je neskoro,“ uzavrela ďalšia užívateľka.

Komentáre sa ale niesli väčšinou v podobnom duchu. Komentujúci predpokladajú, že ide o psychické vydieranie zo strany jej ex-partnera, hoci by to mohlo byť pekné gesto, aj keď je na to už neskoro.

Rachel celú situáciu uzatvorila v inom videu. Priznala, že jej najväčšou chybou bolo, že milovala partnera viac ako seba. Ak si niečím podobným prechádzaš, tak vedz, že sebaláska je kľúčom k úspechu. A to sa netýka len partnerských vzťahov!

Sleduj náš TikTok

 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame