Netflix vypustil pokračovanie obľúbenej romantickej komédie: Novinka si Slovákov totálne získala, v trendoch je na vrchole

Joey King vo filme Kissing Booth 2

Joey King vo filme Kissing Booth 2 (Zdroj: Netflix)

#Pred dvomi rokmi sa na Netflixe objavila tínedžerská romantická komédia, ktorá niesla názov The Kissing Booth (v češtine ako Stánek s polibky). Aj napriek tomu, že recenzenti sa nešli pretrhnúť s vysokými hodnoteniami, diváci si film viac-menej pokračovali.


August na Netflixe: Priprav sa na minisériu o najhľadanejších zločinoch či skvele vyzerajúci film s Jamie Foxxom


Očividne až natoľko, že si v Netflixe povedali, že nakrútiť pokračovanie nie je vôbec zlý nápad. Je rok 2020 a v ponuke streamovacieho giganta už v týchto chvíľach nájdeš The Kissing Booth 2. Elle vo filme skúša vymyslieť, kam ďalej so životom po strednej, a má čo robiť, aby zvládala vzťah na diaľku s Noahom a zložité priateľstvo s Lee-om.

Do toho všetkého sa primieša aj jej záujem o nového spolužiaka. Novinka si Slovákov totálne získala, keďže The Kissing Booth 2 sa po dvoch týždňoch drží na popredných priečkach sledovanosti. V čase písania tohto článku sa nachádza na 2. mieste. Nižšie nájdeš trailer, ktorý ti určite napovie, či je táto snímka pre teba to pravé “orechové“. Dáš jej šancu?

Zdroj: imdb.com, collider.com
Odporúčame