The Game odmietol 7 miliónov dolárov. Z dôvodu zastáva mozog

Z času na čas príde informácia, z ktorej padne sánka. Táto je jedna z nich a v hlavnej úlohe je americký rapper The Game. Mohol absolvovať turné, ktoré by mu vynieslo 6 až 7 miliónov dolárov. On to ale odmietol, pretože mal dôvod, ktorý vás dozaista prekvapí. 

Dôvod, prečo The Game odmietol milióny

Nie je to tak dávno, čo sme písali o slovách, ktoré The Game v médiách pustil na adresu Eminema. Vyjadril sa, že je lepší ako on a bol z toho poriadne veľký rozruch.

The Game tvrdí, že je lepší ako Eminem. Dočkáme sa súboja?

Aktuálne tento prostoreký rapper dáva o sebe opäť vedieť. V interview prezradil, že odmietol ponuku na turné, ktoré mu mohlo vyniesť šesť až sedem miliónov dolárov. Prečo to urobil? „Odmietol som 6 až 7 miliónov dolárov, pretože som chcel dosiahnuť legend status v NBA 2K,“ uviedol a redaktor, ktorý ho spovedal, v tom momente nemohol veriť tomu, čo práve zaznelo.

Pre ľudí, ktorí nesledujú šport a videohry, NBA 2K je basketbalová videohra a legendárny status môžete dosiahnuť za istý počet získaných ocenení, ktoré si postupne odomknete po hodinách a hodinách hrania. „Naozaj je to pravda, bol som v móde My Player. Vtedy som skončil na prvom mieste,“ dodal. Jasné, pre športových nadšencov, hlavne tých basketbalových, je to super zábavka na krátenie voľného času. Ale,… 7 mega?

Ak by ste si chceli overiť, že tieto slová seriózne a skutočne zazneli, môžete si to pozrieť vo videu na sociálnej sieti Twitter. Nevieme ako vy, ale my budeme ešte zrejme dlho spracovávať, že niekto vymenil sedem miliónov dolárov za hranie videohier. I keď, na konci dňa platí, že proti gustu žiaden dišputát.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto obsahu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
LucaBrassi10x v drillovej bombe ako z UK: Je v TOP forme?

Photo credits: conversationsabouther.net

Odporúčame