Warner Bros zverejnilo vystrihnutú scénu z filmu The Batman: Nový Joker vyzerá ako z hororu!

Robert Pattinson ako Batman

Robert Pattinson ako Batman (Zdroj: YouTube/Warner Bros. Pictures)

#Nový film The Batman si získal okamžite všetky srdcia komiksových nadšencov. Aj napriek tomu, že film má takmer tri hodiny, stále sú tu scény, ktoré zásadne ovplyvňujú jeho dej. Produkčná spoločnosť Warner Bros sa rozhodla zverejniť pôvodne vystrihnutú filmu s Jokerom.


RECENZIA Robert Pattinson spasil DC: The Batman je skvelý film, ktorý budeš chcieť okamžite vidieť znova


Po boku Pattinsona je vo filme Zoë Kravitz ako Catwoman, Paul Dano ako Riddler, Jeffrey Wright ako poručík Jim Gordon, John Turturro ako Carmine Falcone, Andy Serkis ako Alfred Pennyworth a Colin Farrell ako Penguin. Film získal nadšené ohlasy od kritikov aj divákov za herecké výkony zo súboru, Reevesovu réžiu, akčné sekvencie a pútavý príbeh.

Nový Joker je ako z hororu

Dej filmu je zameraný na Brucea Wayna v jeho druhom roku boja proti zločinu v Gotham City. Postupne sa Batman musí popasovať so vzostupom sériového vraha Riddlera, ktorý zanecháva záhadné stopy na všetkých svojich miestach činu a zameriava sa na elitu Gothamu.

Päť minútové video zobrazuje Pattinsonovu titulnú postavu, ktorá sa stretáva s Jokerom Barryho Keoghana v Arkham Asylum. Spoločne vedú hrozivý rozhovor, v ktorom analyzujú Riddlerovu postavu a snažia sa prísť na to, o koho vlastne ide. Nový Joker naháňa skutočnú hrôzu, presvedč sa sám.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, screenrant.com
Odporúčame