Tekashi je späť. Jeho nový track má milióny pozretí za niekoľko hodín + video

Je to nezmar. Niektorí ho nemôžu ani vidieť, iní si ho celkom dosť „idú“, ale málokomu, kto pravidelne sleduje rap game, či už u nás alebo v zahraničí, je tento chlapík s dúhovými vlasmi ľahostajný. Áno, šípite dobre, reč je o Tekashim známym pod menom 6ix9ine. Najnovšie mu vyšiel track s názvom PUNANI. Poďme sa na túto skladbu detailnejšie pozrieť.

https://www.youtube.com/watch?v=AY1bA23hGMU

Takmer osemnásť miliónov pozretí za pár hodín a miesto medzi najhorúcejšími trendmi na YouTube. Kto čakal niečo iné, bol na omyle. Tekashi po návrate z väzenia láka ako ešte nikdy. Klip, kde uvidíš jeho priateľov, drahé autá, americké ulice, ale aj McDonald, má takpovediac všetko, čo by moderný rapový videoklip mal mať.

A nič na tom nemení ani fakt, že celý track má iba minútu a 40 sekúnd, čo je skutočne málo, i keď sme si už v posledných rokoch zvykli, že rapové skladby majú často približne dve minúty. Toto je ale skutočne krátky track, no je v ňom povedané toho dosť. PUNANI láka od prvých chvíľ a dozvedáme sa tam, že Tekashi je konečne voľný.

Obnovený je aj jeho účet na sociálnej sieti Instagram, kde už podľa toho, čo je známe, nechce byť aktívny ako predtým, ale 24 miliónov fanúšikov by bolo určite rado, keby 69 pridával informácie o svojej práci aj o svojom živote. Po tom, čo sa dostal spoza mreží, to nemá jednoduché, musí si dávať pozor na to, kde je, či niekto vie, kde je a taktiež na to, s kým je v kontakte.

Nie je totiž tajomstvo, že po Tekashim ide gang, ktorého členov udal. Nejdeme sa v tom špárať, udavačstvo je aké je, ale každý by si mal položiť ruku na srdce a opýtať sa sám seba, ako by reagoval, keby mu hrozila fyzická likvidácia, a nielen jemu, ale aj jeho rodine. O tom ale niekedy inokedy.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Do čoho spadol Separ a prečo sa Smart neosprchoval? (VLOG)

Punani je ďalším dôkazom toho, že na čo 69 po návrate na slobodu siahne, to má obrovský potenciál a ľudia to počúvajú celom svete. Samotný raper vie, že aj keď má naozaj veľmi veľa neprajníkov, tak za ním stojí, možno až pre niekoho až prekvapivo, pomerne veľa ľudí, ktorí ho podporujú. Byť americkým raperom nemusí byť také jednoduché, ako sa zdá.

Foto: Tekashi, videoklip, Punani, YouTube

Odporúčame