Talk Show s Osťom pokračuje: Počul si rozhovory s H16 či Sajfom?

Osťo je chlapík, ktorý je väčšine rapových priaznivcov známy predovšetkým vďaka tomu, že je hypeman a niektoré veľké akcie sa dajú bez neho predstaviť len veľmi ťažko. Taktiež mal pomerne dlho sériu rozhovorov s rappermi, nech už to bolo na akejkoľvek platforme. A od nového roka má vlastnú talk show, čo bolo dlho jeho snom, ktorý si teraz plní. Čas pokročil, Osťo maká a diely jeho talk show získavajú na popularite, toto sú tie, o ktorých sa hovorí v uplynulom období. 

Osťo, aj keby už o rape do konca svojej moderátorskej kariéry nepovedal ani slovo, bude navždy spájaný s rap game, pretože je to jeho súčasť. V Talk Show s Osťom sa však častokrát objavujú aj hostia z iných odvetví, či už z populárnej hudby, moderátorskeho sveta alebo z úplne odlišného fachu, ktorý by vám nebol ani napadol. Ale priaznivcom to nevadí, Osťa majú radi a pustia si to. Koniec koncov, treba dodať, že celá talk show ako výsledný produkt je veľmi kvalitná a cítiť na nej dlhý čas prípravy a určitú úroveň jednotlivých aktérov. To sú atribúty, ktoré sa jednoducho nedajú obísť, ani keby kompetentní chceli.

Jeden z aktuálnych dielov je Osťov rozhovor so Sajfom, s prakticky kolegom z moderátorskej brandže. Sajfa je veľmi príjemný partner na debatu, pričom Osťo je veľmi skúsený, a teda výsledným produktom je viac ako trištvrte hodina rozhovoru, ktorý človeka obohatí po viacerých stránkach. Dozvie sa nové veci, namotivuje sa. Osťo je v tomto kalendárnom roku veľmi aktívny, okrem tejto talk show sa objavuje aj v podcastoch, konkrétne v dvoch, a to Nezmyselná trojica, kde sú spolu s ním Becca a Smart z DMS + TOPKAST, ktorý má s rapperom Majkom Spiritom. Raz darmo, keď chcete niečo dokázať, musíte zo seba žmýkať maximum. A na pravidelnej báze.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
5 chýb, ktoré robíš pred vypočutím si novej hudby

Osťo však nezabúda ani rapových fans, preto časť jeho hostí tvoria práve ľudia z rap game. Zatiaľ najviac aktuálny diel, ktorý vyšiel pred niekoľkými dňami, je skoro hodinový rozhovor s chalanmi z H16, ktorí v tomto kalendárnom roku vydali nový album s názvom Lockdown Music (príznačné menom k obdobiu, v ktorom žijeme). A môžeme konštatovať, že aj v tomto prípade je to ľudská debata, ktorá ide do hĺbky a nedočkáte sa nejakých naučených odpovedí či klišé alebo vyuatovania tém. Tak by to malo byť. Treba byť pripravený, ale aj prirodzený. Ľudia to následne vycítia a odvďačia sa. I keď jasné, vždy tu budú aj užívatelia, ktorí si na to nekliknú preto, že tam vystupuje konkrétny človek.

Foto: Osťo, profil na Instagrame Osťo

Odporúčame