Talentovaný LAKY DEFF prezentuje singel Lastovička

Emotívne skladby, to je niečo, čoho sa fanúšikovia hudby nikdy nepresýtia. Keď autor doslova otvorí svoju dušu a prehovorí o tom, čo zažil, prípadne, čo ho trápi, je to na nezaplatenie. O niečo podobné sa postaral v tomto prípade mladý interpret LAKY DEFF, ktorý prezentuje nový singel s veľavravným názvom – Lastovička.

Laky Deff je mladý slovenský raper, ktorý pochádza z najväčšieho slovenského sídliska – z bratislavskej Petržalky. V novej skladbe menom Lastovička poskytuje emotívnu skladbu, ktorá pravdepodobne chytí za srdce aj vás. Aj keď Laky na Instagrame nemá ešte ani 1000 sledovateľov, toto sa čoskoro zmení, pretože sa dá očakávať, že jeho hviezda už čoskoro výraznejšie vystrelí. Predpoklady na to má.

Laky hovorí o tom, že pred časom spoznal ženu, ktorá bola jeho prvou láskou. Avšak osud to chcel inak, ich cesty sa rozišli a tento raper hovorí, že vďaka tomu pochopil niekoľko zásadných vecí. Aj keď si veci ale začal uvedomovať, pointa mu stále unikala, musel si preto všetko zažiť znova. Na duchu ale neklesá, vďaka tomu dnes vníma hlbší zmysel lásky a vzťahov.
Podobné emócie Laky Reff prežil aj pred troma rokmi, keď sme mohli vidieť na skladbe s pomerne známym slovenským raperom Adissom, ktorá sa volala Utekáš. Skladbu okrem toho povzniesla účasť Hoodiniho a G – Boda. Laky im za ich prínos ďakuje. Aj oni totiž prispeli k jeho hudobnému rastu.
Odporúčame