Švajčiarsky hotel sa stal hitom na Instagrame: Stačil mu na to bazén

Foto: unsplash.com

#Nemusíte byť ani odborníkom v oblasti reklamy a marketingu na to, aby ste si všimli, ako zásadne sa za posledné roky zmenila forma reklamy. Z papierovej, rozhlasovej či televíznej formy, sa tá najúspešnejšia reklama preniesla na sociálne siete, konkrétne Instagram.

To, čo je na Instagrame a čo vyvolá záujem medzi influencermi, celebritami či aj medzi „obyčajnými“ ľuďmi sa automaticky stáva hitom. Podobne, ako je to v prípade luxusného švajčiarskeho komplexu Villa Honegg.

Táto vila zo začiatku 20. storočia, ktorá bola kompletne renovovaná v roku 2011, sa nachádza na hore Bürgenstock a ponúka luxusné izby s balkónmi či súkromné kino a wellness centrum. To, pre čo je ale tento komplex vyhľadávaným, je najmä vyhrievaný infinity bazén s úžasným výhľadom na jazero Lucerne.

Aj vďaka tomu, že sa posty v tomto bazéne objavovali na Instagrame, nielen ľudia bažiaci po followeroch a srdiečkach pátrali po tom, kde sa nachádza, pretože aj oni chceli záber z tadiaľto. Ak si chceš užiť luxus tohto hotela a chceš tiež fotografiu z vyhľadávaného bazéna, priprav si nemalé peniaze. Podľa portálu booking.com tu izba executive s výhľadom na jazero a v termíne od 12. decembra do 13. decembra stojí takmer 2260 libier.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Arya Shoaee (@aryashoaee),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ערוץ החופש של ynet (@ynet_vacation),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ||SASHA BEN SSOUSSAN|| (@sashabenssoussan),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @ehv.v,

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Travel | Explore | Nature (@ig_travelmind),

Odporúčame