Súťaž RECfruit predlžuje termín na prihlasovanie videí

Dobrá správa pre všetkých nádejných videomakerov! Termín prihlasovania videí do súťaže RECfruit sa predlžuje do 11. 6. 2018 (vrátane).

Témou tohto ročníka súťaže je „PRÁVE VČAS“. Natočenie videa je časovo náročný proces a organizátori z content marketingovej agentúry ContentFruiter sa aj tento rok rozhodli dopriať videomakerom ešte 3 týždne navyše. Presvedčili ich o tom viaceré prosby o predĺženie termínu. Je to šanca nielen pre tých, ktorí svoje videá poslať nestihli, ale aj pre tých, ktorí video nahrali včas a našli v ňom nejakú chybičku krásy. V prípade druhej možnosti môžu ešte svoje video upraviť a nahrať ho znova. Termín vyhlásenia výsledkov sa posúva na 1. 7. 2018.

Hľadanie šikovných tvorcov videí má podľa organizátorov zmysel. Preto veria, že aj posunutie termínu motivuje viac mladých talentov k prihláseniu súťažného videa. Súťažiaci môžu vyhrať naozaj atraktívne ceny v hodnote viac ako 2000 €.

Videá tento rok hodnotí porota zložená z profesionálov, v ktorej sedí producentka filmu Čiara, Wanda Adamík Hrycová, programový riaditeľ, dramaturg a kritik Maroš Brojo, kameraman a fotograf Peter Buran a zakladateľ produkčného štúdia Zeldeo, Ján Zelina.

Prihlasovací formulár aj všetky potrebné informácie nájdu súťažiaci na oficiálnom webe www.recfruit.sk.

Zdroj: PR článok
Odporúčame