Súťaž pre video-makerov RECfruit predlžuje termín na prihlásenie videí

Pre všetkých nádejných súťažiacich máme dobrú správu – predlžujeme termín na prihlásenie sa do súťaže RECfruit. Chceš svoje video prihlásiť do súťaže a zabojovať okrem lákavých cien v hodnote viac ako 1500 € aj o cenné skúsenosti? Svoje video môžeš odoslať až do 21.5. (vrátane).

Uvedomujeme si, že natočiť dobré video chce svoj čas. Mnohí z vás sa pustili do práce príliš neskoro, alebo sa o súťaži dozvedeli, keď už času na spracovanie bolo skutočne málo. Preto sme sa na základe prosieb viacerých nádejných uchádzačov rozhodli predĺžiť termín prihlasovania súťažného videa.

Do súťaže sa už teraz prihlásilo niekoľko talentovaných mladých video-tvorcov. Ak si medzi nimi a stihol si prihlásenie včas, vďaka predĺženiu termínu máš možnosť video upraviť a nahrať znova. Odstráň všetky neskôr objavené chyby a zvýš svoju šancu na výhru.

Prihlasovací formulár aj všetky potrebné informácie nájdeš na oficiálnom webe www.recfruit.sk. My sa budeme tešiť na všetky prihlásené práce. Neváhaj, toto je skutočne posledná šanca. Neboj sa chytiť výzvy : ).

Odporúčame