Susedia oslavujú 15 rokov: Sleduj, čo špeciálne si pre teba tvorcovia pripravili!

Koho si Pavol Habera zahrá v Susedoch?

Koho si Pavol Habera zahrá v Susedoch? (Zdroj: TV Markíza)

#Už je to 15 rokov, odkedy máme možnosť sledovať najúspešnejší slovenský sitcom. Susedia sa počas prvých troch sérii v rokoch 2006 – 2007 stali absolútnym fenoménom a lámali rebríčky sledovanosti. Určite si aj ty každý pondelok o ôsmej večer netrpezlivo čakal na novú epizódu. Hlavné postavy ti asi predstavovať netreba, stačí len zdôrazniť, že showrunnermi sú ešte stále Peter Marcin a Andy Kraus.

Čo ti ako prvé napadne pri seriáli Susedia? Mnohí určite odpovedia, že titulná pieseň Pavla Haberu Ešte stále som tu ja. Samotný spevák a hudobný skladateľ si v špeciálnej epizóde zahrá jednu z vedľajších postáv. Svoju rolu opisuje nasledovne: „Keďže Susedia majú také krásne výročie, poprosili ma, či by som prišiel, a tým, že som bol práve na Slovensku, tak som si povedal, prečo nie. Prídem, poviem pár viet, budem sa z toho tešiť a pôjdem zase domov. Dopredu totiž neplánujem nikdy nič. Dokonca som nikdy neplánoval ani to, či budem v SuperStar.“

Ako vyšla Haberovi prvá vedľajšia herecká rola v Susedoch? To sa dozvieš, keď si ich dnes večer zapneš v televízii. Čo myslíš, koho si napokon zahrá?

Pavol Habera a jeho prvá herecká úloha v Susedoch
Pavol Habera a jeho prvá herecká úloha v Susedoch (Zdroj: TV Markíza)
Zdroj: hashtag.sk, susedia.markiza.sk
Odporúčame