Kto je Veronika Cifrová Ostrihoňová? Manželka Sajfu, moderátorka talkshows a aktívna youtuberka

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Kto je Veronika Ostrihoňová? (zdroj foto: facebook.com/Veronika Ostrihonova)

#Preslávila sa najmä vďaka práci redaktorky a moderátorky pre televíziu Markíza. Pred niekoľkými rokmi si vzala známeho slovenského moderátora – Mateja „Sajfu“ Cifru. Pred tromi rokmi si založila vlastný Youtube kanál a začala uvádzať vlastné relácie a talkshow ako Sit Down Stories, Varíme s Veri, Čítame s Veri, Veri mudruje či Tento deň. V septembri 2019 priniesla na svet dcéru, ku ktorej pribudne čoskoro aj syn. Hovoríme o Veronike Cifrovej Ostrihoňovej.

Vizitka:

vlastným menom: Veronika Cifrová Ostrihoňová
známa ako: Very Veri
dátum narodenia: 3. 2. 1989
mesto: Bratislava
charakteristika: redaktorka, natáča a uvádza vlastné relácie a videá na Youtube,
pri mnohých reláciách spolupracuje so svojím manželom Sajfom
prvé video: Talkshow s prezidentkou HK Gladiators Trnava Adrianou Hosťoveckou
najsledovanejšie video: Varíme s Veri: Fero Joke
Youtube: 44,7k followerov
Instagram: 211k followerov

Začiatky a televízia

Študovala politológiu a históriu, a to v Paríži aj New Yorku. Od roku 2013 pracovala pre televíziu Markíza ako redaktorka správ. Okrem toho moderovala aj televíznu reláciu Šoubiz noviny.

Sit Down s Veronikou

Aj napriek tomu, že si Veronika založila svoj vlastný kanál len pred niekoľkými rokmi, v jej portfóliu nájdeš množstvo videí na rôzne témy. Zo začiatku natáčala talk show Sit Down Stories, kde si pozývala rôznych hostí a viedla s nimi rozhovory pred publikom. Takýmto spôsobom vyspovedala napríklad rapera Majka Spirita, herca Mareka Majeského, bývalého hokejového obrancu Ľubomíra Višňovského či slovenského rapera a stand-up komika Bekima Aziriho a množstvo ďalších známych osobností.

Talkshow naďalej pokračuje a vstupenky na live podujatia nájdeš na Predpredaj.sk.

Varíme s Veri

Ďalšiu rubriku, ktorú Veronika Cifrová Ostrihoňová na svojom kanáli Very Veri odštartovala je tá s názvom Varíme s Veri. Nahráva ich v kuchyni a tiež si tam pozýva rôzne známe osobnosti. Medzi nich patrí napríklad influencerka Zuzana Záhorová, známu na Instagrame ako Zuza Zlá, tenistku Dominiku Cibulkovú a jej osobného stylistu Andreja Kusalíka, stand – up komika Joe Trendy či komika známeho ako Fero Joke.

Čítame s Veri

Okrem predchádzajúcih dvoch kategórií sa Veronika rozhodla pridať ďalšiu a tou je Čítame s Veri. Ide o akúsi knižnú revue, kde moderátorka dáva svojím followerom rôzne tipy alebo odporúčania na knihy, ktoré práve číta, čítala v minulosti alebo plánuje čítať.

Veri mudruje, Tento deň a iné videá

Jednou z viacerých sérií videí, ktorú Veronika pridáva na svoj Youtube kanál, je tá s názvom Veri mudruje. V nej sa venuje rôznym otázkam, tiež si do videí pozýva rôznych hostí a známe osobnosti, podobne ako v sérií videí s názvom Tento deň. Do týchto videí si prizvala napríklad aj speváka Tomáša Klusa, Michala Saba či Kristínu Tormovú a veľa iných influencerov, ktorí sa zameriavajú na ekologickejšie spôsoby žitia.

Veronika pridáva na svoj kanál rôzne videá nielen čo sa týka diskusií, ale aj rôznych tipov na pekné miesta na Slovensku, tipov v rámci materstva, videí s jej manželom Sajfom či vlogov a situácií z každodenného života. Jej videá majú pomerne široký záber a Veri vždy spracuje rôzne zaujímavé a prínosné témy, pri ktorých si to pravé rýchlo nájde fakt každý.

Silná zostava

Veronika stíha veľa aktivít a jednou z nich je práve aj moderovanie relácie Silná zostava. Tam si často pozýva prevažne ženské osadenstvo, hoci to nie je pravidlo, a tak tam občas zavítajú aj muži. Hostia v tejto relácii hovoria vlastné názory a často diskutujú o vážnejších, no zaujímavých spoločenských a aktuálnych témach. V relácii sa objavila napríklad aj prezidentka Zuzana Čaputová.

Nový prírastok do rodiny Cifrovcov

Veronika sa aktuálne naplno venuje nielen svojej profesii, ale aj svojej malej dcére Sárke, ku ktorej onedlho pribudne súrodenec. S jej manželom Sajfom totiž nedávno nečakane, no o to viac radostne oznámili, že majú na ceste ďalšie bábätko. Matej si pri tejto príležitosti prizval Veroniku do jeho show Level Lama, kde spoločne trefne a s humorom celú situáciu objasnili. Známy párik sa dokonca pochválil, že by do budúcna chceli mať pokojne aj viac detí.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame