Zo show Survivor odstupuje ďalšia celebrita: Podmienky na život sú na ostrove skutočne náročné!

Zo show Survivor odstupuje ďalšia celebrita

Zo show Survivor odstupuje ďalšia celebrita. (Zdroj: TV Markíza)

#To, že podmienky v show Survivor sú skutočne náročné potvrdzuje aj to, že súťaž opúšťa ďalšia celebrita, ktorá však nebola vylúčená po hlasovaní kmeňa. Ide o jedného z favoritov, ktorého mnohí tipovali na možného víťaza. Jeho zdravotné problémy mu však nedovolili pokračovať.

Ako prvý drsné podmienky na ostrove neuniesol Vojta Drahokoupil, ktorý sa rozhodol odstúpiť. Celebritný kmeň Mao tak prišiel o svojho prvého muža. Neskôr zdravie donútilo odstúpiť aj populárneho MMA zápasníka Gábora Borárosa. Hneď po ňom ho nasledoval Nathan, ktorého našli jeho spoluhráči ležať na zemi.

Markíza však prichádza s ďalšou šokujúcou správou. Súťaž totiž opustí už aj moderátor a jeden s adeptou na výhru Tomáš Zástěra. „Súťaž opúšťam s rozporuplnou náladou, pretože odchádzam bez vyradenia, bez jediného hlasu od súťažiacich, pre zranenie. Samozrejme, že som rozladený, lebo som to mohol dotiahnuť možno až do zlúčenia, alebo ešte ďalej. Každým dňom, čo som odstúpil zo súťaže, sa snažím vyrovnať s tým, čo sa stalo. Zdravie je však prvoradé a asi to takto malo byť,“ prezradil pre markiza.sk Tomáš.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Zástěra (@zasteratom)

Zdroj: hashtag.sk, markiza.sk
Odporúčame