Ďalší známy seriál sa chýli ku koncu: Superhrdinka sa vydá na posledné dobrodružstvo, stopku dostane po šiestich sezónach

Supergirl na televíznych obrazovkách skončí.

Seriál Supergirl sa chýli ku koncu (Zdroj: flickr.com/Mike Ownby)

#Ďalší zo seriálov stanice CW sa chýli ku koncu. Ako sa zdá, seriálové postavy, ktoré boli súčasťou obrazoviek dlhé roky napokon nájdu pokoj a spravodlivosť a na obrazovkách ich postupne vystriedajú noví hrdinovia. Ďalším zo zrušených seriálov je Supergirl, v ktorom zahviezdila Mellisa Benoist.

Seriál Supergirl pôvodne začínal na inej televíznej stanici v roku 2015, na CW sa objavil až počas druhej série, aby doplnil hviezdnu formáciu DC superhrdinov. Neskôr sme vďaka tomu boli svedkami rôznych crossoverov. V tých sa miešali svety Arrowa, Flasha, Supergirl a najnovšie napríklad aj Batwoman a Black Lightninga.  Supergirl sa však čoskoro vydá na svoje posledné dobrodružstvo. Posledná séria bude odvysielaná v roku 2021 a bude pozostávať z dvadsiatich epizód.

Ku koncu seriálu sa vyjadrila aj samotná herečka, ktorá hrdinku stvárňuje a emóciami nešetrila. Pod svojou fotkou v superhrdinskom obleku nezabudla spomenúť vplyv na mladé dievčatá, ktoré seriál mal. Avšak netajila sa ani tým, že stvárňovanie Supergirl malo veľký dopad aj na ňu a dalo jej to silu, o ktorej nevedela, že ju má.

Medzi seriály, ktoré boli dlhé roky súčasťou stanice CW patril aj vyššie spomínaný Arrow, ktorého seriálová púť skončila v januári tohto roka. Po neuveriteľných pätnástich epizódach končí aj seriál Supernatural, ktorého koniec skomplikoval koronavírus a fanúšikovia stále v napätí na zakončenie dlhoročnej jazdy čakajú.

Namiesto nich sa však na televíznej stanici objavia nové seriály. Práve hviezda seriálu Supernatural Jared Padalecki sa objaví v novom seriáli Walker. Pre milovníkov superhrdinov sa chystá Superman & Lois a plánuje sa taktiež premiéra talianskeho thrilleru Devils.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Melissa Benoist (@melissabenoist),

Zdroj: hashtag.sk, edition.cnn.com, tvseriesfinale.com
Odporúčame