Superfinále Oktagon Underground za dverami: Túto sobotu spoznáme celkových víťazov jednotlivých pyramíd

Superfinále Oktagon Underground zažije 11 skvelých zápasov

Superfinále Oktagon Underground po prvýkrát v Brne (Zdroj: Instagram.com/oktagonmma)

#Superfinále Oktagon Underground sa nezadržateľne blíži. Pyramídami v 5 rôznych váhových kategóriách na českej a slovenskej strane prešlo dokopy 10 bojovníkov. Tých čaká finálový súboj o česko-slovenského kráľa podzemia.

Tak ako v predošlých turnajoch, aj teraz budú pyramídovým duelom predchádzať superfighty. Do akcie sa tentokrát v superfinále Oktagon Underground zapojí aj šampión Oktagonu David Kozma. Okrem neho sa v superfightoch môžeme tešiť na ďalšie skvelé mená.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma),

Našlapané superfighty

Turnaj odštartujú zápasy Dohnal vs. Čekovský a Hromek vs. Polívka. Zdeněk Polívka sa vracia späť do Undergroundu, keď po výhre so Salčákom musel pre zranenie z pyramídy odstúpiť. Ďalší zápas prevedú stálica Oktagonu Jakub Bahník proti veľkému talentu postojových disciplín Sebastiánovi Fapšovi. Premiéru pod pravidlami Oktagon Underground si odbijú Jan Malach a Štefan Mészáros.

Zvyšné 2 superfighty vyvolávajú obrovské očakávania. Po neúspešnej účasti v ženskej Výzve sa vracia do Oktagonu Eliška Pelechová. Čeliť jej bude 2. najúspešnejšia bojovníčka domácej scény Magdaléna Šormová. Posledný superfight sľubuje veľkú štípanú. V ňom vyzve Milan Kratochvíla šampióna welterovej váhy Oktagonu, Davida Kozmu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma),

Pupáky z čokolády

V posledných dňoch internet zaplavil mierny trashtalk medzi aktérmi hlavného zápasu Vlastom Čepom a Matějom Peňázom. Všetko odštartoval jediný zástupca domácej scény v Glory svojím prejavom na Instagrame: „Vlasto je mi sympatický tým, ako sa vyjadruje. Chcem mu pogratulovať k vyhranému zápasu. Jediné, čo môžem vytknúť, je ten pupákový chrbát, čo si asi dáva, aby mal takú dynamiku.“

Reakcia Vlasta na seba nenechala dlho čakať: „Môj názor je taký, že už sa trošku blíži zápas, a tak tam je taký strach. Potrebuje si to trošku uhladiť, že ak to náhodou nevyjde, tak preto som vyhral, lebo som nasypaný a beriem steroidy. Matěj, keď budeš náhodou poznať nejaké steroidy, ktoré ti dajú rýchle ruky a tvrdé údery, tak mi pošli,“ ohradil sa voči Peňázovmu vyjadreniu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma),

Králi podzemia

Superfinále Oktagon Underground vo zvyšných plánovaných dueloch nebol svedkom žiadnych podobných výmen a aktuálne nie je ohlásené žiadne zranenie bojovníkov. Môžeme sa preto tešiť na skvelú show a predovšetkým vynikajúce zápasy pod atraktívnymi pravidlami.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma),

Zdroj: Instagram.com/oktagonmma
Odporúčame