Súboj streamerov: Zabojuj aj ty o nadupaný počítač s novou grafickou kartou!

Vyhraj Súboj streamerov

Vyhraj Súboj streamerov (Zdroj: Unsplash.com/ELLA DON)

#Chceš aj ty konečne vlastniť nadupaný PC hodný každého poriadneho hráča, ktorý si vychutnáva herné novinky v najvyšších detailoch? Potom si tu správne! V tomto článku sa dozvieš všetko potrebné na to, aby si sa zapojil do boja.

Súboj streamerov

Ide o súťaž, v ktorej sa proti sebe postavia 4 strameri, pričom si každý z nich zloží tím zo svojich subscriberov na twitch.tv, takže aj ty môžeš dopomôcť k výhre. Bojovať sa bude v aktuálnej novinke Battlefield 2042 a hrať sa budú 2 módy: Conquest a Breakthrough, pričom hráčom bude k tým najlepším výsledkom pomáhať technológia NVIDIA Reflex, ktoré v hre znižuje systémovú latenciu. Súťaž prebieha 4 týždne s tým, že každý týždeň bude herný len jeden deň. O prvenstvo sa pobije Vláďa, spajKK, RedgieBeardo a Double.

Systém súťaže

Každý streamer je kapitánom svojho tímu a k sebe si vyberie 3 subscriberov. Počas hracieho dňa sa subscriberi prestriedajú, takže šanca, že sa dostaneš do zápasu je celkom veľká. Samozrejme pokiaľ dáš subscribe každému streamerovi, zdvihne to tvoju šancu ešte viac.

Zloženie tímov sa bude v priebehu súťaže meniť a to nasledovne:
1. týždeň: Double + spajKK vs RedgieBeardo + VladaStreamuje
2. týždeň: Double + VladaStreamuje vs spajKK + RedgieBeardo
3. týždeň: RedgieBeardo + VladaStreamuje vs Double + spajKK
4. týždeň: spajKK + RedgieBeardo vs Double + VladaStreamuje

Za víťazstvo dostáva každý streamer 10 bodov do tabuľky. Príklad: ak prvý zápas vyhrá Double so spajKKom, obaja dostanú 10 bodov. Tabuľku s bodmi nájdeš na stránke SoubojStreameru.cz.

O prvenstvo sa pobije Vláďa, spajKK, RedgieBeardo a Double
O prvenstvo sa pobije Vláďa, spajKK, RedgieBeardo a Double (Zdroj: Lancraft)

Ako sa zapojiť

Na to, aby si sa zapojil do súťaže, nemusíš vlastniť hru Battlefield 2042! Jediné, čo potrebuješ, je mať subscribe u streamera, ktorý na konci tých 4 týždňov nazbiera najviac bodov. K tomu mu samozrejme môžeš dopomôcť, pokiaľ si dobrý v novom BF a vyberie si ťa do tímu. Ale ak si z nejakého dôvodu nemôžeš dovoliť dať subscribe tvojmu obľúbenému streamerovi, nezúfaj! LanCraft sa totižto rozhodol, že streamer, ktorý bude mať v určitej fáze najviac bodov, dostane od nich 30 darovaných subscribov! Toto rozdávanie sa bude konať dvakrát, takže dohromady rozdá 60 subscribov. Stačí len pozerať na stream a jeden môžeš dostať práve ty.

O čo sa hrá?

Ako už sme v úvode písali, hrá sa o nadupaný pc, konkrétne CZC.Gaming Paladin GC118 v hodnote 47.990 Kč, ktorý disponuje novou grafickou kartou GeForce RTX 3070 8GB GDDR6! V priebehu eventu sa naviac bude súťažiť o hernú myš ROG Gladius III Wireless na instagrame každého zo streamerov, takže celkovo sú v súťaži 4 myšky. Gladius III podporuje mimo iného i funkciu Reflex.

Tak a teraz, keď už vieš kde, kedy a ako sa môžeš stať majiteľom nového herného PC, nezostáva nám nič iné, než ti len popriať veľa šťastia a pevné nervy pri sledovaní „Bitvy streameru“.

Súboj streamerov
Súboj streamerov (Zdroj: Lancraft)
Zdroj: hashtag.sk, Tlačová správa Lancraft
Odporúčame