Štyri najlepšie tracky z albumu HYPE. Ktoré sú tvoje?

Pil C-iho debutový počin je už pár dní von, a všetci si už ako – tak určite našli svoje najobľúbenejšie veci. Aké je naše TOP 4? Poďme sa na to spoločne pozrieť. Vopred sa ospravedlňujeme, treba myslieť na to, že to je subjektívny rebríček. V komentároch sa s nami kľudne podeľte o to, ktoré tracky vyhrali u Vás.

4. Sin City ft. Majk Spirit

Poviem pravdu, tu som sa rozhodoval veľmi dlho, či sem dám Die Hard, Inhale, Teriyaki alebo Peepshow. Nakoniec vyhral Sin City s Majkom Spiritom.

3. Diablo ft. Fobia Kid

Tretie miesto pre mňa celkom jasná vec. Tento track sa v podstate stal hneď obľúbený medzi poslucháčmi albumu, určite aj vďaka Fobiovi. Ten zadelil neskutočný náklad.

2. Vidím jak ich jebe ft. Separ

Áno, je to najväčší banger na celom albume. O tom niet pochýb, len asi sme sa ho už prepočúvali? Alebo skôr nie, stále je to hlavne na koncertoch strop. Pre mnohých určite číslo jedna celého albumu, a hádať sa nemôžme. U mňa druhé miesto, prečo?

1. Dekadentný ft. Moja Reč

Áno, preto! Skvelý Pil, skvelý beat, skvelí hostia, skvelá atmosféra, skvelá lyrika. Na túto vec som sa tešil už odkedy Nicolaus vydala Unfaded. A nesklamala, za mňa číslo jedna na albume.

 

Odporúčame