Chceš, aby tvoj jesenný outfit vyzeral štýlovo? Siahni po týchto kúskoch a úspech bude zaručený! 

jesenný outfit

S našimi tipmi bude tvoj jesenný outfit perfektný! (Zdroj: Unsplash/marcos-paulo-prado)

#Ak patríš k tým, ktorých neodradí ani chladné počasie a aj počas jesene chceš vyzerať fantasticky, určite by si mal siahnuť práve po týchto kúskoch, ktoré oživia dámsky, ale aj pánsky outft. Inšpiruj sa slovenskými a českými známymi tvárami, ktoré pravidelne pridávajú na svoje instagramové účty trendy kúsky, ktoré si zaslúžia tvoju pozornosť.

Vzory sú istota

Ak chceš oživiť svoj outfit, určite siahni po vzoroch. Je už na tebe či si zvolíš káro, zvieracie vzory alebo kocky. Kombinuj ich k elegantnému alebo športovému oblečeniu a budeš mať zaručené, že aj ten najjednoduchší look bude vďaka tomu vyzerať zaujímavo.

Niečo na hlavu

Určite nezabudni na pokrývku hlavy. Okrem toho, že ťa v chladnejšom počasí zahreje, tvoj výsledný look oživí a zaručí ti, že budeš vyzerať neprehliadnuteľne. Siahni po klobúku, baretke alebo len obyčajnej čiapke.

Kabát pre neho aj pre ňu

Základným kúskom na jeseň by mal byť jednoznačne kabát v dámskom, ale aj pánskom šatníku. Tento kúsok je možné kombinovať nie len do elegantného štýlu, s vhodnými doplnkami si ho pokojne môžeš vziať aj k športovému oblečeniu. Na výber je mnoho strihov, farieb, vzorov. Je len na tebe, po akom kúsku siahneš.

Doplnky na oživenie

Ak patríš skôr k tým, ktorí siahajú po basic kúskoch v oblečení, skús si zvoliť zaujímavé doplnky, ktoré tvoj outfit trošku oživia. Môže to byť kabelka vo výraznej farbe, vzorované pančušky, alebo zaujímavý šál. V pánskom outfite odporúčame napríklad farebnú ľadvinku. Možností je veľa, stačí byť kreatívny.

 


Ktorý kúsok ťa zaujal najviac? Napíš nám do komentára, čo najradšej nosíš ty!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame