Jeden z hercov Stranger Things to povedal otvorene: Moja postava je homosexuál a od prvej série som zamilovaný!

Postavu Willa hrá Noah Schnapp

Postavu Willa hrá Noah Schnapp (Zdroj: Netflix)

#Už od prvej série sa mnohým nepozdávalo správanie postavy Willa Byersa, ktorého uniesol Demogorgon do sveta Upside Down. Začali sa šíriť dohady o tom, že Will by napokon mohol byť homosexuál a tieto informácie sa už potvrdili, aj keď zatiaľ nie oficiálne v seriáli.

Štvrtá séria tvrdenia naznačila ešte viac. Je očividné, že Willa priťahujú muži, avšak k priznaniu sa ešte neodhodlal. Najbližšie k nemu mal vo finálnej epizóde, keď s bratom Jonathanom plnil vodu v mrazáku soľou. Starší brat ho uistil, že nech sa stane čokoľvek, vždy bude stáť pri ňom. Zrejme aj on vie svoje. Willove odhalenie bude zrejme naplánované na piatu sériu.


Kompletná časová os seriálu Stranger Things: Poznáme odpovede na tvoje otázky plus teórie o piatej sérií


Herec Noah Schnapp, ktorý hrá postavu Willa však už tieto dohady stihol potvrdiť v rozhovore pre Variety: „Je to zrejmé, bolo to naznačované od prvej série. Nikdy z toho nerobil veľkú vec, no Will zostarol a je očividné, že ho to trápi. Dokonca môžem potvrdiť, že je zamilovaný práve do Mika, s ktorým trávi počas štvrtej série veľa času.“

Schnapp spomenul aj nedávny incident: „Jeden pán, asi štyridsiatnik, sa pri mne zastavil, keď som bol v Paríži a povedal mi, že vďaka postave Willa sa nebál vyjsť s pravdou von. Pomohlo mu to v hľadaní partnera. Vraj keď bol dieťa, cítil sa podobne ako Will. Teší ma počúvať takéto ohlasy, najmä od fanúšikov.“

Podľa Schnappa je mnohé naznačené v novej sérii aj prostredníctvom tajného obrázku, ktorý Will namaľoval. Postava hovorí Mikovi o tom, čo znamená pre Eleven, aj keď v skutočnosti má na mysli aj seba. Ako herec sám hovorí, niektoré gestá mladým nestačia a chcú počuť pravdu takú, aké je. V piatej sérii sa viac máme dozvedieť viac.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, screenrant.com, variety.com
Odporúčame