Slováci už stavili na MS v hokeji takmer 6 miliónov eur: Stávky na Slafkovského jemne ubúdajú

Fanúšikovia podávajú tikety aj na zápasy, v ktorých Slovensko nehrá a viaceré z nich im priniesli zaujímavé výhry (Zdroj: AdobeStock/ilustračná foto)

#Slovensko si na Majstrovstvách sveta v hokeji 2024 zahrá vo štvrťfinále proti Kanade a viacerým tipujúcim pomohli naši reprezentanti k zaujímavým výhram. 

Slováci na šampionát stavili spolu už takmer 6 miliónov eur. Popularite sa tešia nielen stávky na slovenskú reprezentáciu, ale aj na tímy Švédska, Kanady, USA či Česka. V nadchádzajúcom zápase pritom verí až 97 % stávkujúcich Kanade, výhre našej reprezentácie verí len 1,7 %.

Výhra takmer 90 000 eur aj vďaka našim hokejistom

Zatiaľ najvyššiu výhru získal tipujúci, ktorý si nakombinoval tiket z rôznych zápasov. „Jeden zo stávkarov stavil 50 eur na jedenásť udalostí na tikete s celkovým kurzom 1 795. Okrem iného uhádol remízu Slovenska proti USA s kurzom 6.40. Vyhral takmer 90 000 eur,“ prezradil Tarek Yacoob z oddelenia bookmakingu vo Fortune.

Extrémne šťastie mal aj ďalší tipujúci, ktorému vyšla stávka pri celkovom kurze 5 662. „Tipér si na pobočke stavil tri presné výsledky na majstrovstvách sveta za necelé euro a pripísal si výhru 5 148 eur. Uhádol aj presný výsledok zápasu Francúzsko – Slovensko (2:4).“

Jeden z klientov Fortuny si tiež stavil neuveriteľných 9 000 eur na víťazstvo Slovenska proti Nemecku. Keďže Slovensko tento zápas prehralo, výhry sa nedočkal.

Slováci Slafkovskému stále veria, ale o niečo menej

Juraj Slafkovský si v základnej časti majstrovstiev pripísal sedem asistencií, na svoj prvý gól však stále čaká. Ten by mu dopriali aj tipujúci. „Klienti mu aj pred posledným zápasom so Švédskom verili najviac. Rozdiel bol v tom, že to už nebolo také dominantné ako pri predchádzajúcich zápasoch.” 

Oproti začiatku šampionátu slovenskí fanúšikovia v boji proti Švédom o niečo menej dôverovali Petrovi Cehlárikovi. „Naopak, viac stávkovali na Libora Hudáčka, ktorý hrá výborný turnaj,“ zhodnotil Tarek Yacoob z Fortuny.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Slováci už stavili na MS v hokeji takmer 200 000 eur: Najviac veria Švédom, Česi zasa Kanade

Nechýbajú ani stávky v tisícoch

Fanúšikovia podávajú tikety aj na zápasy, v ktorých Slovensko nehrá a viaceré z nich im priniesli zaujímavé výhry. Jeden zo stávkujúcich si napríklad stavil zhruba 8 000 eur na triumf Fínska proti Dánom. „Favorit sa síce potrápil, zápas ale napokon zvládol. Klient si pripísal výhru približne 9 500 eur.“

Inému fanúšikovi zase k peniazom pomohol jeden z našich premožiteľov na šampionáte – Nemecko. „Klient si stavil na výhru Nemecka proti Lotyšsku s kurzom 1.68 za 5 000 a vyhral 8 400 eur.“

Zlato stávkujúci predpovedajú Švédsku, Kanade aj Slovensku

Popri klasických stávkach na prehru, remízu či výhru Slováci radi stávkujú na góly – či už na góly celkovo, alebo góly tímov. „Na tomto šampionáte ich padá viac ako na tom predošlom. Klienti si túto možnosť ešte viac obľúbili a častejšie triafajú aj vyššie hranice gólov.”

A koho vidia tipujúci ako víťaza celého šampionátu? „Podľa objemu stávok je najväčším favoritom na zlato Švédsko. V prípade počtu tiketov na majstra sveta je jednoznačným favoritom Kanada, druhé je Švédsko a tretie Slovensko,“ uzatvára Tarek Yacoob.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame