Starý Kali je späť! Je toto TOP skladba nového albumu?

Starý Kali je späť! Je toto TOP skladba nového albumu? To je otázka, ktorá prúdi mysľou viacerým slovenským rapovým priaznivcom. Faktom ale je, že Kali o sebe dáva vedieť sebe vlastným spôsobom. Aj keď jeho cieľom nikdy nebolo ovládnuť SK rap, môžeme konštatovať, že sa mu to darí.

Starý Kali je späť 

Áno, je rok 2021 a Kali je na slovenskej rapovej scéne stálicou. On, ako aj množstvo jeho kolegov, prešlo dlhú cestu, či už kariérnu alebo životnú. Fanúšikovia sa nevedia dočkať jeho nového CD Život neni zlý.

Aktuálny track, ktorý nesie názov „Jeden život“, si získava veľkú popularitu od samotného začiatku. Zdá sa to len nám, alebo na tejto skladbe počuť starého Kaliho? Každopádne, môžete to posúdiť sami, tu je spomínaná novinka:

Produkčne sa o song postaral samozrejme Hoodini. A táto skladba je ďalším dôkazom toho, že sa spomínanej dvojici spolu pracuje skutočne na výbornú.

Ostatné: V exkluzívnom rozhovore sme vyspovedali producenta Jerry Leeho. Porozprával sa s nami o novom EP NEW LEVEL, o začiatkoch, ale aj o tom, s kým sa mu najlepšie spolupracuje. Toto si rozhodne nenechaj ujsť!

Photo credits: @katarina_slesar

Odporúčame