V Bratislave otvorili novú stanicu Nivy: Obchodné centrum a park na streche, toto sa vyrovná aj svetovým metropolám!

Nová stanica Bratislava Nivy je skutočnosťou

Nová stanica Bratislava Nivy je skutočnosťou (Zdroj: pinterest.com)

#Bratislavčania sa dočkali. V centre hlavného mesta otvorili úplne novú stanicu Nivy. Okrem obrovskej a bezkonkurenčne najkrajšej autobusovej stanici na Slovensku tu nájdeš aj krásny park a obchodné centrum. Dizajn a technológie sa môžu rovnať aj svetovým metropolám.

Okrem samotnej autobusovej stanice tu nájdeš aj obrovské množstvo možností na relax a oddych. Zájsť môžeš do reštaurácie alebo zvoliť streetfood. Nechýbajú ani značkové kaviarne a bary. Z obchodov tu na teba čakajú desiatky butikov s dámskym aj pánskym oblečením, drogérie, kozmetika, šperky, ale aj elektrodomy, kníhkupectvá, hračkárne či dokonca bytové doplnky.


Nové miesta a super zážitky: 6 tipov, ako si vyraziť na dokonalý víkend za málo peňazí


Samostatnou kapitolou je takzvaná Zelená strecha. Čaká na teba miesto na piknik či prvé rande. Nechýbajú lavičky s grilom, detské ihriská, zóny na cvičenie alebo bežecká dráha, ktorá sa tiahne celým obvodom strechy. Oporným bodom je veľa, naozaj veľa zelene, ktorá v Bratislave jednoznačne chýba. Na streche totiž vyrástlo 134 stromov. Nuž a výhľad stojí rozhodne za to.

Už čoskoro na teba čakajú rôzne podujatia či dokonca vianočné trhy (ak to situácia doloví). Obchodné centrum je otvorené denne od 9:00 do 21:00, pričom na Zelenú strechu zájdeš od 6:00 do 23:00. Zájdeš sa aj ty pozrieť na novú stanicu Nivy?

Zdroj: hashtag.sk, nivy.com
Odporúčame