Zaujímavá teória fanúšikov obľúbeného seriálu Squid Game: Tieto postavy podľa nich mohli prežiť

Squid game

Vedel by si pomenovať seriál podľa oblečenia hlavnej postavy? (Zdroj: FB/Squid Game Netflix)

#Ak patríš len k málo ľuďom, ktorí ešte nevideli jeden z najpopulárnejších seriálov na Netflixe Squid Game a chceš si ho užiť bez toho, aby si poznal kľúčové momenty, toto rozhodne nie je pre teba. Fanúšikova totižto prišli so zaujímavými teóriami, kedy prezradili kto mohol prežiť.

Obľúbené detské hry sa zmenili na krvavý boj o život. Vyhrať mohli len tí, ktorí dokázali zvíťaziť v každej jednej populárnej hre. Ostatných čakala istá smrť! Alebo nie? Nadšenci obľúbeného seriálu prišli so zaujímavými teóriami o tom, že v skutočnosti ich mohlo prežiť viac ako len samotný víťaz a hlavná postava hry Seong Gi-Huna.

Kang Sae-byeok

Jedna z najmenej populárnych a pravdepodobných teórií hovorí o prežití ženy, ktorá mala údajne zomrieť pred poslednou hrou. Išlo o hráčku zo Severnej Kórey Kang Sae-byeok. Teória sa zakladá na tom, že jej smrť nebola nikdy oznámená rozhlasom a na obrazovkách nebolo vidieť ani jej mŕtve telo. Je však veľmi nepravdepodobné aby prežila po tom, čo jej veľký črep prepichol hruď.

Ali Abdul

Ďalšia teória hovorí o tom, že prežiť mohla tiež jedna z najobľúbenejších postáv a to Ali Abdul. Podľa teórie fanúšikov totižto nikdy nebolo ukázané jeho zastrelené a mŕtve telo.

Hwang Jun-ho

Najväčšiu pravdepodobnosť na prežitie má však vedľajšia postava policajta Hwanga Jun-hoa. Ten pri veľkom odhalení svojho brata bol zasiahnutý a skočil z útesu. Jeho telo v seráli nebolo ukázané, a preto je pravdepodobné, že ten pád mohol prežiť a dostať sa tak na pevninu.

Hoci sú to všetko len teórie fanúšikov a žiadna z nich nebola potvrdená znejú naozaj zaujímavé. V seriáloch sme však už mohli vidieť skutočne hocičo, a preto je teoreticky možné, že ak tvorcovia budú chcieť, prežiť môže každá postava z legendárneho seriálu. Koho by ste chceli v seriáli vidieť ešte vy?

Zdroj: hashtag.sk, ladbible.com
Odporúčame