Squid Game opäť ožíva! Netflix pripravuje vlastnú verziu: Víťaz si odnesie viac ako 4 milióny eur

Squid Game

Squid Game (Zdroj: Netflix)

#Squid Game sa stal jedným z najpopulárnejších seriálov všetkých čias. Súťaž, v ktorej mohli účastníci buď vyhrať alebo prísť o život, si našla množstvo fanúšikov. Vieš si však predstaviť bojovať v Squid Game o viac ako 4 milióny eur aj ty? Nie je to nemožné a to vďaka Netflixu.

Juhokórejský seriál si už po prvých dňoch ako sa objavil na platforme Netflix vyslúžil milióny divákov, ktorých zaujalo napínavé ba priam až hororové sledovanie životov 456 súťažiacich, z ktorých vyhrať mohol len jeden. Ten si odniesol aj rozprávkovú výhru.

Platforma Netflix, ktorá tento seriál odvysielala, sa rozhodla inšpirovať a plánuje zhotoviť takmer na vlas rovnakú hru. V tejto verzii však nikto o život nepríde. Nová reality show by sa mala začať natáčať už začiatkom roka 2023. Momentálne však platforma Netflix hľadá 456 účastníkov, ktorí si budú chcieť zmerať svoje sily a zabojovať o približne 4,3 milióna eur. Ide o najvyššiu finančnú výhru v histórii takýchto programov.

Konkrétne pôjde o reality show s názvom Squid Game: The Challenge ako informuje portál BBC. Hry budú inšpirované pôvodnými prekážkami, avšak pribudnú aj nové výzvy, ktoré budú mať za úlohu preveriť stratégiu, tímovosť a charakter hráčov.

Do tejto unikátnej reality show sa môže zapojiť takmer každý. Podmienky sú totiž pomerne jednoduché. Stačí mať viac ako 21 rokov a vedieť dobre po anglicky. Potom stačí vyplniť formulár a čakať, kým ťa zavolajú na globálny kasting. Tak čo, trúfol by si si?


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk, bbs.com
Odporúčame