Vieš si predstaviť Squid Game v reálnom svete? Zahraničný youtuber túto hru vytvoril pre svojich fanúšikov, víťaz si odniesol poriadny balík

Squid Game v reálnom svete: Ľudia hrali o poriadny balík.

Squid Game v reálnom svete: Ľudia hrali o poriadny balík. (Zdroj: Unsplash.com / Daniel Bernard)

#Squid Game sa stal najpopulárnejším seriálom za posledné obdobie. Za pár dní sa tešil obrovskej popularite. Vieš si ale predstaviť, že by si si ho zahral aj v reálnom svete? Zahraničný youtuber tento plán zrealizoval.

MrBeast je populárny zahraničný youtuber, ktorý na svojom kanáli má už neuveriteľných 79,6 milióna sledovateľov. Tentokrát sa pri tvorbe svojho videa nechal inšpirovať seriálom Squid Game a pripravil pre svojich fanúšikov napodobeninou tejto hry.

Víťaz pri tom mohol získať neuveriteľných 456 000 dolárov (približne 403 000 eur). V nabodobenine jeho hry sa však nikto nezranil. Súťažiaci mali na sebe pripevnené malé bezdrôtové výbušniny, ktoré po vypadnutí hráča vybuchli a vystriekli krv.

Pýtaš sa však, ako dokázal spraviť napodobeninu hier, kedy sa súťažiaci preťahovali lanom alebo chodili po sklenených mostoch a padali z vysokej výšky? Súťažiaci totiž spadli len do malej nádoby plnej peny. Zaujímavé je však prevedenie ďalších jeho hier. Napríklad pri hre s guličkami sa snažil vyberať do párov ľudí, ktorí boli najlepšími kamarátmi. 456 hráčov si tak mohlo zahrať takmer reálny Squid Game.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube/MrBeast
Odporúčame