Párty, na ktorú susedia tak skoro nezabudnú: Na online sety Calvina Harrisa či Steva Aokiho sa vyblázniš! (2. časť)

Foto: YouTube Don Diablo

#Nudíš sa v karanténe? Tak si pusti sety svojich obľúbených dídžejov a poriadne sa pri nich vyblázni. V prvej sérii si si mohol užiť bengre Kyga či Dipla, dnes ti prinášame pokračovanie. Zapni repráky, lebo toto bude mega žúrka!

Calvin Harris

Najbohatší producent elektronickej hudby na svete Calvin Harris sa rozhodol prispôsobiť karanténe a pre svojich fanúšikov spustil livestream. Môžeš si ho pustiť prostredníctvom YouTube a a rozprúdiť tak skvelú domácu párty.

Dastic

Mladý krásavec a producent elektronickej hudby Dastic tiež musel zrušiť všetky pripravované koncerty. Svojim fanúšikom ich nahradil prostredníctvom live setu z jeho domu. Zahral svoje obľúbené piesne ale aj piesne od iných interpretov.

Don Diablo

Don Diablo najskôr na svoj kanál pridal set s názvom Don Diablo Live From His Futuristic Home. Potom spravil aj live prenos zo svojho bazéna. Nalaď sa na vlnu future house!

Steve Aoki

Americký producent a zakladateľ vydavateľstva Dim Mak Records Steve Aoki spustil na Instagrame livestream, v ktorom odohral svojím fanúšikom skvelý set. Vo viac ako dvadsaťminútovom videu si tak môžeš vychutnať dobrú hudbu. Možno ti tento krátky set aspoň trochu pripomenie Stevove festivalové vyvádzanie. Aj keď sa musíš zaobísť bez torty na ksichte.

Jonas Blue

Anglický producent elektronickej hudby Jonas Blue tiež nezostal svojim fanúšikom nič dlžný a tiež si pre nich pripravil livestream, počas ktorého zahral rôznorodé piesne. Tento set sa konal v jeho dome a trval viac ako dve hodiny.

Mike Williams

Mike Williams nahral na svoj YouTube kanál už niekoľko epizód Mike Williams on Track. Tieto obľúbené hudobné série nahráva každý týždeň, pričom zahrá nové piesne rôznych dídžejov a producentov. Tento týždeň si pre teba pripravil už 170. pokračovanie.

Blasterjaxx

Holandské producentské duo Blasterjaxx si v spolupráci s hudobnou stanicou SLAM! pripravilo pre fanúšikov hudobný festival v karanténe skvelý set. Aj keď je tam prítomný iba jeden z dvojice, toto vystúpenie plné všetkých možných žánrov housu si zaručene užiješ. Priprav sa na Quarantine Festival u teba doma!

La Fuente

Aj La Fuente odohral fanúšikom jeho obľúbenú hudbu prostredníctvom hudobnej stanice SLAM! A nešlo len tak o hocijaký set, ale priam špeciálny. La Fuente totiž hral na streche výškovej budovy! Celkom cool v tomto období, čo povieš?

James Hype

Tak, ako aj dvaja kolegovia pred ním, aj anglický producent James Hype odohral vrámci SLAM! domáci set v karanténe. Tentoraz bol producent naozaj doma, konkrétne vo svojej kuchyni. Varil na vymakanom dídžejskom pulte a na obed boli skvelé remixy v hodinovej show.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame