Si smutný, že sa nemáš kde večer zabaviť? Svetoznámi producenti ako Kygo, Diplo či Alle Farben hrajú live iba pre teba! (1. časť)

unsplash.com/Zorik D

#Stopli sa všetky festivaly, párty aj vystúpenia známych producentov. Je mi jasné, že by si v sobotu večer radšek, ako sedel doma, išiel do svojho obľúbeného klubu. Aby si veľmi nesmútil, môžeš si pustiť nejaký live set online. Kto ti zahrá?

Don Diablo

Kráľ future housu dáva svojim fanúšikom vedieť, ako veľmi ich má rád. Napríklad aj prostredníctvom live setu, ktorý odohral doma a video zazdieľal na YouTube. Tento špeciálny set obsahuje hneď niekoľko jeho obľúbených songov, čiže v ňom nájdeš nielen Donovu hudbu, ale aj rôznych iných umelcov.

Kygo

Nórsky producent Kygo nahral na Instagram takmer polhodinový TAG, v rámci ktorého odpovedal na otázky fanúšikov a taktiež im zahral niekoľko songov na klavíri. Ak si tento live prenos nestihol, môžeš si ho pozrieť na YouTube pod názvom #TogetherAtHome.

Diplo

Americký DJ a producent si pripravil pre svojich fanúšikov livestreamy na YouTube, počas ktorých hral svoje sety. Za jeden týždeň odohral celkovo 7 setov, ktoré pridával každý deň. Prizval si do nich aj hostí ako Dillon Francis či Rhye.

Dillon Francis

Kalifornský DJ a producent sa rozhodol do svojho setu pozvať ďalšie talentovaného producenta menom Diplo. Spoločný mix odohrali v jeho štúdiu a tiež ho príznačne nazvali – Coronight. Tak, nech sa páči, môžeš stráviť noc v karanténe v spoločnosti týchto dvoch skvelých umelcov.

Alle Farben

Ani nemecký DJ Alle Farben nezostal svojim fanúšikom nič dlžný. Na YouTube stihol vydať naživo už svoj druhý set. Fanúšikov vyzýva, aby si hudbu pustili naplno, nebáli sa tancovať a poriadne sa odviazali. Tak, pusti sa do toho!

Sander van Doorn

Holandský producent spolupracoval aj s Martinom Garrixom či najslávnejšou producentskou dvojicou Dimitri Vegas & Like Mike. Fanúšikom sa na YouTube ospravedlnil prostredníctvom hudobného setu, v ktorom zahral nielen svoje najväčšie hity.

Fox Stevenson

Anglický producent elektronickej hudby Fox Stevenson sa uzavrel doma v karanténe, no stále pracuje. Nahral pre teba viac ako dvojhodinový set na YouTube, kde okrem hrania odpovedá aj na otázky fanúšikov.

Frontliner

Holandský DJ chce plánuje pre svojich fanúšikov odohrať domáce sety každú sobotu. Prvý nazval naozaj trefne – F#CK CORONA. Aby si sa počas karantény nenudil, ponúka ti viac ako hodinu a pol skvelej hudby.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame