Spotify vyhovel používateľom. Na toto ľudia čakali roky!

Používatelia streamovacej služby Spotify majú veľký dôvod na radosť. Obrovská firma, cez ktorú milióny ľudí počúvajú hudbu či podcasty, pridala do svojej ponuky funkciu, na ktorú zákazníci čakali niekoľko rokov. O čom je reč?

Spotify vyhovel používateľom

Spotify prichádza s novou funkciou, ktorou je možnosť pre používateľa prepínať si medzi troma módmi. Ide o niečo, o čo ľudia stáli už naozaj dlhú dobu, pričom môžeme hovoriť o rokoch čakania. Aplikáciu si zákazníci budú môcť prepínať na troch úrovniach: štandardnej, hudobnej a podcastovej.

Tieto informácie potvrdila spoločnosť v oficiálnom komuniké, ktoré vyšlo počas tohto týždňa. Poďme si to rozmeniť na drobné. Štandardný mód vám Spotify zobrazí v podobe, v akej ho poznáte teraz, pričom, keď appku zapnete, bude nastavený práve tento mód.

25 najlepších rapových songov tohto roka (VÝBER)

Budete si však môcť vybrať, či chcete obsah cez Spotify počúvať v módoch Hudba, Relácie a Podcasty. Ide najmä o to, že v závislosti od toho, či budete poočúvať hudbu alebo napríklad podcasty, po tom, čo si nastavíte daný mód, bude váš celkový zážitok z toho, čo počúvate, ešte väčší.

Predsa len, technické faktory songov a relácií sú zľahka na inej úrovni, pričom mať to v jednom móde ako doteraz, znamenalo, že si konečný produkt až tak neužijete. Spotify ide týmto spôsobom napred svojím zákazníkom, ktorí na túto možnosť čakali naozaj dlho.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Dignited

Odporúčame