Nakrúcanie Spider-Mana je v plnom prúde: Poznáme dátum premiéry aj oficiálny názov tretej časti

Záber z tretej časti Spider-Mana

Poznáme názov tretej časti Spider-Mana (Zdroj: Instagram/zendaya)

#Komiksovky sa stále tešia obrovskej popularite. Toma Hollanda v úlohe Spider-Mana si diváci zamilovali na prvý pohľad, a preto sme všetci v očakávaní, ako dopadne najnovšie pokračovanie filmovej série. Tom bol v minulosti známy viacerými spoilermi, no tentokrát s tým jeho kolegovia počítali.


Sleduj náš výber najočakávanejších filmov roku 2021: Priprav sa na návrat Spider-Mana, Matrixu či obľúbené Rýchlo a zbesilo


Názov nového filmu bol do dnešného dňa neznámy a herci ho oznamovali veľmi rafinovane. V priebehu dňa zverejnili prvé zábery z nakrúcania a ku každému pridali potenciálny názov. Zostávalo nám tak len tipovať, ktorý si skutočne vybrali. Našťastie nás nenechali čakať dlho.

Pozri si krátke video, v ktorom herci veľmi vtipným spôsobom odhalili dlho očakávané meno tretej časti. Aby sme ťa udržali v napätí, tak ti ho neprezradíme. Určite ťa ale poteší informácia, že premiéry by sme sa mali dočkať už tento rok a pôjde o vianočný darček. Čo hovoríš na titul? Tešíš sa na zápletku, ktorá bude poriadne napínavá?

Zdroj: hashtag.sk, Collider, YouTube/Sony Pictures Entertainment
Odporúčame