Nový trailer na dlhoočakávaný film prezrádza ďalšie detaily! Neuveríš, s kým bude musieť Spider-Man bojovať

Nový trailer na dlhoočakávaný film prezrádza ďalšie detaily!

Nový trailer na dlhoočakávaný film prezrádza ďalšie detaily! (Zdroj: Unsplash.com/Judeus Samson)

#Asi najočakávanejším filmom v tomto roku je Spider-Man No Way Home, o ktorom sa v poslednej dobe vedú rôzne diskusie. Fanúšikovia tohto hrdinu sú v napätí, kto sa v najnovšom filme objaví. Nový trailer ti konečne prezradí trochu viac.

Sony a Marvel Studios po dlhom očakávaní konečne priniesli svojim fanúšikom nový trailer, ktorý prezrádza viac o tom, kto sa vo filme Spider-Man No Way Home objaví. Superhrdina sa zrejme bude musieť vysporiadať s obávaným Sandmanom, Elektrom či Lizardom.

Zdá sa teda, že snaha Doktora Strange o vymazanie pamäte Spider-Manovi nebola skutočne úspešná. Trailer tiež prezrádza, že sa bude musieť popasovať aj s Doktorom Octopusom a Green Goblinom.

Objavia sa však v novom filme Spider-Man No way Home aj starí Spider-Mani? O tom môžeme zatiaľ viesť len diskusie. Je však pravdepodobné, že áno. V poslednej scéne traileru je totiž každý záporák otočený iným smerom. Je teda možné, že Marvel ostatných Spider-Manov vystrihol.

Všetko to sú zatiaľ len špekulácie a celý dej sa môže odohrávať úplne inak. Musíme si teda počkať až na premiéru a dlhoočakávaný film si ísť pozrieť do kina.

Zdroj: hashtag.sk, digitalspy.com
Odporúčame