Dosť bolo superhrdinov: Pozri si nový trailer k Venomovi, bude to najtemnejšia Marvelovka všetkých čias

Venom/ItaFilm

#Nudia vás akční hrdinovia v obtiahnutých oblekoch, ktorí svoje superschopnosti využívajú len pre dobro? Práve pre vás je tu dlhoočakávaný Venom, antihrdina bez zábran, ktorý sa bez problémov nechá ovládnuť svojimi krvilačnými chúťkami.

Keď sa fotograf Eddie Brock stane hostiteľom nebezpečného mimozemského symbionta, stáva sa z neho jedna z najväčších hrozieb pre ľudstvo, no najmä pre neho samého. O filme s najpopulárnejším záporákom z Marveloviek sme už písali, teraz si však môžete pozrieť nový trailer k filmu Venom s hviezdnym Tomom Hardym v hlavnej úlohe. A už na prvý pohľad to stojí za to.

Venom má byť podľa producentov a hlavnej hviezdy Toma Hardyho oveľa temnejší a drsnejší ako väčšina súčasných komiksových filmov. Podobať sa má teda viac na kinohity Logan a Deadpool ako napríklad na filmy o Avengeroch.

Film má na svedomí režisér Ruben Fleischer, známy hororovou komédiou Zombieland či akčným filmom Lovci gangstrov. Ten do filmu obsadil trojicu z najväčších hereckých talentov v súčasnom Hollywoode. Okrem Toma Hardyho sa vo Venomovi objaví Michelle Williams (Všetky prachy sveta) či stále populárnejší Riz Ahmed (Star Wars: Rogue One). Práve pre silné obsadenie a doterajšie ohlasy fanúšikov na zverejnené ukážky sa hovorí o Venomovi ako o najočakávanejšom filme jesene.

Akčná komiksovka Venom sa v slovenských kinách objaví od 4. októbra 2018. Na vaše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Itafilm
Zdroj: Itafilm
Odporúčame