Dve najlepšie komiksovky posledných rokov dostanú pokračovania: Tešiť sa môžu fanúšikovia Marvelu aj DC!

Marvel chystá nový film so Spider-Manom

Marvel chystá nový film so Spider-Manom (Zdroj: Marvel)

#Tak ako Marvel, tak aj DC priniesli posledné mesiace do kín filmy, ktoré potešili milióny fanúšikov naprieč celým spektrom komiksového sveta. Hovoríme, samozrejme, o treťom Spider-Manovi a novom Batmanovi. Oba filmy zarobili poriadne balíky peňazí a štúdia sa predbiehajú v prinášaní noviniek. Na ktoré pokračovanie sa tešíš viac?


Návrhár filmu Batman odhalil, aké ďalšie kostýmy mohol mať hlavný hrdina: Ktorý znak netopiera by si vybral ty?


Nový Batman s Robertom Pattinsonom

Neprešli ani dva týždne od premiéry Batmana na HBO Max a máme tu ohlásené pokračovanie. Batman sa na streamovacej platforme stal druhým najsledovanejším filmom (po Mortal Kombate) a v kinách zarobil necelú miliardu dolárov. Na dvojke sa teda začína pracovať a do hlavných úloh sa vrátia Robert Pattinson a Zoë Kravitz.

Na tohto týždňovom CinemaCone, na ktorom bolo pokračovanie ohlásené, režisér Matt Reeves vyhlásil: „Ďakujem vám všetkým za vašu obrovskú podporu nášho filmu Batman. Bez váš a vášho nadšenia by sme sa nemohli dostať až sem. Som nadšený, že sa môžem vrátiť do tohto sveta a porozprávať ďalšiu kapitolu.“

Batman od Reevesa bude mať pokračovanie
Batman od Reevesa bude mať pokračovanie (Zdroj: Warner Bros.)

Spider-Man má novú posilu?

Venom sa dočká trojky. To však nie je tá dobrá správa, ktorú si chcel počuť. Na mysli máme sólovku El Muerta, ktorý sa vlastným menom volá Juan Carlos. V komiksoch sa po prvýkrát stretol so Spider-Manom na charitatívnom zápase, na ktorom takmer odhalil Petrovu identitu. Ten však stihol rýchlo zareagovať a súpera omráčil.

Časom sa v komiksoch El Muerto spojil so Spider-Manom v boji proti odvekému rivalovi pavúčieho muža El Doradovi. Marvel by chcel nakrútil sólovku o El Muertovi, do ktorej by však mohol zasiahnuť aj Spider-Man a spustiť tak novú fázu filmov, na ktoré po No Way Home čakáme. Do hlavnej úlohy bol už obsadené Bad Bunny z Narcos: Mexico či letnej novinky Bullet Train.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, screenrant.com
Odporúčame