Spevák roka Kali vydáva nový singel. Toto je skladba PROSTREDNÝ

Keby napíšeme, že Kali je najlepší, veľa z vás by s nami súhlasilo. Do podobných hodnotení sa ale púšťať nejdeme, to nechávame na vás – na ľudí. Koniec koncov, práve priaznivci sú najlepším lakmusovým papierom pre interpretov. Faktom ale je, že Kali je dlhodobo na vrchole a ľudí baví. Cez víkend sa stal Spevákom roka v súťaži OTO, pričom v nedeľu večer vydal nový track. Poďme sa pozrieť na skladbu, ktorá nesie názov PROSTREDNÝ.

O tom, ako veľmi je Kali populárny svedčí fakt, že skladbu vydal v nedeľu večer a v pondelok ráno mala nad sedemdesiat tisíc pozretí. To je jednoducho brand, to je presne to, že ľudia na ten track kliknú už len preto, že je jeho autorom Kali. To ale neprišlo sami, sú to roky práce, roky tvrdej cesty, aby sa tento rapper dostal na výslnie.

Skladba PROSTREDNÝ je kvalitná, či už sa bavíme o samotnom texte, o hudbe, o ktorú sa postaral Hoodini alebo o videoklipe, ktorý track dotvára. Kali sa na svojom profile na sociálnej sieti Instagram poďakoval všetkým zainteresovaným osobám, ktoré k tvorbe PROSTREDNÝ prispeli. Je od neho pekné, že nezabúda na to, že to nie je len o ňom, ale stojí za tým celý tím ľudí.

https://www.instagram.com/p/CEzRmefDdDU/

Kali už v lete avizoval, že na jeseň sa môžeme v jeho prípade tešiť na zaujímavú prácu a nové tracky, pričom v hre je aj nový album. Toto je jednou z lastovičiek, ktoré jeho slová potvrdzujú. Budeme čakať, čo nám prinesie ďalej.

Foto: Kali, profil na Instagrame

Odporúčame