Šou ako žiadna iná. Keď koncertuje Nik Tendo, ľudia sú vo vytržení

Keď sa na stage dostane Nik Tendo, v tej chvíli sú isté dve veci. Prvá, že počas nasledujúcich minút budete zažívať prvotriednu šou. Druhá, že keď Nik skončí, bude sa vám zdať, že všetko trvalo len pár minút. Poďme sa detailnejšie pozrieť na to, ako to vyzerá, keď tento člen labelu Milion Plus koncertuje.

V priloženom videu si môžete pozrieť viac ako hodinu dlhé video z Nikových koncertov, ktoré vás dozaista presvedčí o tom, že by ste chceli minimálne jeden z nich zažiť naživo. Skutočne, Nik Tendo patrí nielen hudobne a kvalitou medzi špičku rapu na Slovensku a v Českej republike, ale ako môžete vidieť, medzi najlepšími sa nachádza aj čo sa týka shows a živých vystúpení. A to práve robí z umelca umelca. Alebo sa mýlime?

Samozrejme, ak nemáte radi davy ľudí a poriadny bordel, ako sa hovorí, tak to nie je nič pre vás, ale ak máte radi rap a živé podujatia, tak si myslíme, že koncert Nik Tenda, ktorý bude vo vašom okolí si dáte do kalendára. Bola by škoda neskúsiť to. A čo sa týka NT ako takého, vydal tento rok nové CD a ako sa ukazuje, nemuselo by to od neho byť všetko, čo sa tohtoročnej tvorby týka.

Foto: Nik Tendo, Instagram Nik Tendo

 

Odporúčame