Šorty a Lvcas Dope vydali hit Bezo mňa: V prepracovanom klipe vystupujú ex partnerky oboch interpretov

Bezo mňa Šorty

Nový reggaeton hit od Šortyho a Lvcasa Dopa sa pýši prepracovaným klipom. (Zdroj: instagram.com/sortyx)

#Šortyho určite poznáš v role moderátora či imitátora, okrem toho je však aj skvelým spevákom. Tento fakt potvrdzuje aj jeho nová pieseň Bezo mňa, ktorú vydal spoločne so skvelým českým raperom Lvcasom Dopom!

Ako už odkrýva samotný názov piesne Bezo mňa, ide o porozchodovú pieseň, pri ktorej sa nechal Šorty inšpirovať vlastným životom. Ako sám tvrdí: „Je to spleť mojich osobných skúseností a príbehov, ktoré sa vo vzťahoch bežne dejú. Všetci sme si tým prešli. Je to taká typická porozchodovka.“ 

Ako sme zmienili už v úvode článku, voľba na feat v podobe Lvcasa Dopa bola pre Šortyho viac ako jednoznačná. Interpret patrí k jeho najobľúbenejším českým umelcom a radosť zo spolupráce bola zrejme vzájomná. Keď mi Šorty poslal rozpracovaný singel, na ktorom chcel, aby som mal svoj part, okamžite som vedel, že z toho bude hit,“ prezradil Lvcas.

Za klip by sa Šorty nemusel hanbiť ani v zahraničí

Prémiový klip, v ktorom vystupujú Anet Slotová a Diana Gáliková v rolách ex partneriek oboch umelcov, zastrešil profesionálny tím Pierra Lexisa a hodnotenie všetkých zúčastnených i fanúšikov bolo viac ako výborné. Za tento klip sa kedykoľvek postavím s hrdosťou, pretože podľa mňa spĺňa očakávania diváka roka 2022,“ povedal o klipe Šorty.

To, ako sa táto žánrovo rapovo-reggeaton skladba bude šíriť ďalej, ale necháva na fanúšikov a súčasné algoritmy. Nám sa táto novinka veľmi páči a veríme, že osloví aj teba! Tento klip je zároveň posledným klipom k jeho EP Sám sebou. Už tento rok však Šorty chystá nové EP, ktoré si čoskoro budeš môcť vypočuť na všetkých digitálnych platformách!

Photo credits: instagram.com


Chceš byť nonstop v obraze?

 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame