Šorty a ADiss si ťa chcú získať v novom letnom hite BOOOM

Leto začína už nielen teplotovo, ale aj kalendárovo. To znamená, že v týchto dňoch bude zvýšený počet piesní od slovenských či českých interpretov, ktorí sa vás pokúsia získať svojou skladbou. O niečo podobné sa snažia aj Šorty a ADiss, ktorí odprezentovali hit BOOOM.

Aktuálne číslo sedemnásť v trendoch na slovenskom YouTube je zamerané na ženské pozadie a lásku medzi mužom a ženou. Takpovediac, pomaly už tradičné letné témy, ktoré sú ale vzhľadom na svoj charakter prakticky nevyčerpateľné a rok čo rok si získavajú svojich poslucháčov.

Text nie je náročný, hudba obsahuje prvky tanca rumba, a teda môže osloviť aj ľudí mimo hip-hopu a rapu. Nejedná sa o track, ktorý by na prvé vypočutie vyrážal dych, skôr o skladbu, ktorú si je potrebné pustiť viackrát. Následne sa jej ale celkom slušne podarí dostať pod kožu.

ADiss a Šorty spolu nespolupracujú prvý raz, v minulosti absolvovali už niekoľko spoluprác, pričom hlavne skladba HRAJ MI sa stala v našich končinách veľmi populárna.

Vyšla pred necelým rokom a k dnešnému dňu má na YouTube 3,2 milióna pozretí a vo veľkom ju hrajú aj slovenské rádia, čo nebýva v tomto žánri zvykom. Produkčne sa o ňu postaral Viktor Hazard.

Uvidíme, či BOOOM bude mať podobný úspech. Na to je zatiaľ priskoro hodnotiť, ale aj účet za toto leto sa bude skladať až v úvode septembra, a teda je čas na to, aby bol vyvodený záver či je najnovšia spolupráca Šortyho s ADissom podareným alebo nepodareným hudobným kúskom.

Šorty sa s Adissom stretol aj na skladbe HEY GIRL, ktorá má už tri roky, ale keď hrá, tak viacerí stále spozornejú. Má viac ako milión pozretí a svojho času bola veľmi populárna predovšetkým na kúpaliskách či letných festivaloch.

Odporúčame