Snoop Dogg navštívil Eminemovu reštauráciu Mom’s Spaghetti v Detroite: Bol spokojný?

Snoop a Eminem špagety

Snoop Dogg a jeho návšteva v Mom´s Spaghetti (Zdroj: eminem.news)

#Ak sa niekedy budeš nachádzať v Detroite, nezabudni navštíviť Mom’s Spaghetti, podnik, ktorý založil Eminem podľa slov z textu jeho pesničky Lose Yourself z roku 2002. Legendárny text môžeš počuť od 55 sekundy.

“His palms are sweaty, knees weak, arms are heavy/ There’s vomit on his sweater already, mom’s spaghetti.”

Podnik funguje oficiálne od roku 2021 a nájdete ho priamo v downtowne v Detroite. Samotná myšlienka však vznikla už v roku 2017, kedy Eminem túto reštauráciu otvoril pri promovaní albumu Revival. Mom´s Spaghetti bolo súčasťou klubu The Shelter.

Odvtedy funguje reštika ako švajčiarske hodinky a len predvčerom ju navštívil aj Snoop Dogg, dlhoročný Eminemov kolega a kamarát. Jeho podnik navštívili v minulosti aj legendárny Tony Hawk, rapper Tech N9ne, Dr. Dre, Cole Bennet a mnoho ďalších, ktorí si prišli vychutnať legendárne „Mom’s Spaghetti“. Snoop prišiel do Detroitu kvôli koncertu v Pine Knob Music Theatre.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa snoopdogg (@snoopdogg)

Oficiálny Instagramový účet Mom’s Spaghetti zverejnil aj post o jeho návšteve a rovnako tak urobil aj Snoop s popisom: "Bomb ass spaghetti . @eminem Thank. U". Podnik sa pomaly stáva miestom, kde sa stretávajú umelci z celého sveta. Je to miesto, kde sa môžu podeliť o svoje skúsenosti, vychutnať si jedlo a vytvárať nové spomienky (a kúpiť si aj Eminemov merch).

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mom’s Spaghetti Detroit (@momsspaghettidetroit)

<script>Sleduj nás aj na Instagrame
Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame