Smrť Karla Gotta zasiahla všetkých: Na Maestra spomínajú Rytmus, Majk Spirit aj Gogo

Foto: wikimedia commons/ David Sedlecký

#To, že smrť Karla Gotta zasiahla všetkých je nepopierateľné. Aj tí, ktorí sa tvárili, že sú voči tejto smutnej udalosti ľahostajní, napokon odhalili svoju citlivú stránku. Okrem toho, že mnoho bežných ľudí práve v týchto chvíľach smúti, smrť velikána zasiahla aj známe osobnosti z rôznych oblastí. Maestra Karla Gotta stretli niektorí aj osobne a to ešte zintenzívnilo ich pocity. Osobnosti Československej hudby venovali viacerí nie len zmienku v stories na Instagrame, ale aj celé posty, statusy a nepochybne mnoho myšlienok.

S Karlom Gottom sa rozlúčil cez instagram napríklad Daniel Štrauch, ktorý si zaspomínal aj na skladbu Srdcia nehasnú. Pri tej má zimomriavky určite viacero ľudí, nie len Gogo.

Zdroj foto: instagram.com/gogomantv
Zdroj foto: instagram.com/gogomantv

Podobne reagovala aj Lucypug, ktorá venovala maestrovi citát, ktorý hovorí, že legendy neumierajú.

Zdroj foto: instagram.com/lucypug

Majk Spirit zhrnul v príspevku všetky vlastnosti, ktoré mnohí Karlovi Gottovi pripisovali. Charizma, talent či zmysel pre humor boli pre Majka Spirita slovami, ktoré spája s Karlom Gottom a svojim sledovateľom tiež pripomenul citát od Karla Gotta o tom, ako vzniká dobrá pieseň.

Zdroj foto: instagram.com/majkspirit
Zdroj foto: instagram.com/majkspirit

Medzi ľudí, ktorí sa s velikánom osobne stretli patrí aj Rytmus. Ten v príspevku na Instagrame spomenul, že pár viet, ktoré spolu mohli prehodiť, si navždy uchová v pamäti.

Zdroj foto: instagram.com/rytmusking

Za všetko, čo Karel Gott zanechal dvom národom poďakovala aj raperka Sima.

Zdroj foto: instagram.com/simonahegerova
Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame