Slovenský rapper, ktorý by ti mal hrať v posilňovni!

Ktorý slovenský rapper, ktorý by ti mal hrať v posilňovni? Ak chodíš cvičiť, venuješ sa športu alebo crossfitu, tak vieš, že dobrá hudba dokáže tvoj výkon posunúť o niekoľko desiatok percent nahor. A my sme našli meno z SK rap game, ktoré ti drinu môže spríjemniť a správne ťa stimulovať.

Slovenský rapper vhodný do gymu 

Nebudeme dlhšie chodiť okolo horúcej kaše. Rapper, ktorého máme na mysli, je Erik Tresor. Člen novej školy SK rapu, ktorý tvorí tracky spôsobom, ako by bol na scéne už niekoľko dekád. Erik sa sústreďuje predovšetkým na obsah a kvalitu, pričom mainstreamovým a „nasilu trendy“ veciam sa snaží vyhnúť.

Možno aj preto je jeho hudba vhodná do posilňovní. Sám Tresor sa venuje fyzickej príprave a bojovým športom, takže veľmi dobre vie, čím si ľudia, ktorí sa snažia niekam výkonnostne dostať, musia prejsť.

V jeho songoch nechýba autenticita, emócia a neraz aj „bojový flow“. Skrátka taký ten pocit, že keď vám Erikove skladby hrajú v slúchadlách alebo z reproduktorov, máte pocit, že dokážete prakticky čokoľvek.

⇒ Erikov album TRESOROFKY si vieš aj ty KÚPIŤ TU

Samozrejme, jednotliví interpreti a tracky môžu na konkrétnych ľudí vplývať inak, pretože netreba zabúdať na subjektivitu, ktorá je dôležitou súčasťou hodnotenia (nielen) hudby ako takej.

Ak sa ešte nestalo, že by vám Erik Tresor hral v gyme či pri inom type športovania, môžete to vyskúšať, za to nič nedáte. Tento slovenský rapper vie, ako zapôsobiť na vašu nervovú sústavu. A vzhľadom na spôsob, akým tvorí, je na mieste si myslieť, že sa od neho dočkáme obdobných songov aj v budúcnosti.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Erik Tresor IG, CrossFit YouTube.com

Odporúčame