Nevyvíja sa váš vzťah podľa vašich predstáv? Neverili by ste, ako pomôže toto!

mladá žena v pásikovanom tričku - show ako ich nezabiť

Stand up comedy Petra Gecíka, s názvom "Ako ich nezabiť", čoskoro možno aj v tvojom meste (Zdroj: Pexels)

#Ruku na srdce, koľkokrát ste si počas svojho života ponadávali na svojho partnera či partnerku? Koľkokrát ste si v duchu povedali…ja ho, alebo ja ju „ZABIJEM“! Ak toto čítate na inom mieste, ako za múrom väzenskej cely, našťastie to zostalo len v nevinnej rovine. Len tak ďalej. Ale! Ako je možné, že muži a ženy sú takí odlišní, no aj napriek tomu sa stále púšťajú do spoločných vzťahov, spoločného života a často vzájomného sebazničujúceho procesu zvaného manželstvo?!

Je to jednoduché. Pretože je to nádherné. A ak nesúhlasíte, je to len preto, že ste sa na vzťah dvoch ľudí nepozreli ešte optikou autora a herca Petra Gecíka.

Slovenské turné One man Show s názvom „Ako ich nezabiť“

Aktuálne prebieha slovenské turné jeho One man Show s názvom „Ako ich nezabiť“ a hovorí presne o tejto téme. Vtipne, prístupne a hlavne pravdivo odhaľuje divákom myslenie mužov a žien, dvoch odlišných mozgov v tej istej realite. Text v štýle Stand-up komedy vás prevedie situáciami, ktoré často dôverne poznáme a nechápeme, prečo sa nám opakujú.

Ako je možné, že to čo vo vzťahu teraz vidíte ako prekážku, ste predtým nevideli? Ako je možné, že osoba, ktorú ste predtým tak milovali, vám teraz tak neskonale lezie na nervy? Je to možné zmeniť? Dobrá správa je, že ÁNO. Je to možné zmeniť a možno na to stačí práve týchto 100 minút, počas ktorých zmeníte názor na svojho partnera či partnerku. Zistíte, že to nie je až také zlé, ako sa vám zdalo. Z chuti sa zabavíte a ešte k tomu veľa pochopíte. Váš vzťah, vášho partnera či partnerku a ich myslenie.

muž herec, ktorý stojí na pódiu
Zdroj: Peter Gecík

Ak teda hľadáte opäť iskru do vášho vzťahu, alebo sa len chcete dobre zabaviť na svojom živote a živote iných, One Man Show „Ako ich nezabiť“ je určite správna voľba na príjemne a užitočne prežitý večer. Aktuálne slovenské turné určite príde aj do vášho mesta.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Írsky stand up komik Dylan Moran: V Bratislave opäť exceloval pred vypredanou halou

Vstupenky nájdete v sieti Predpredaj.sk a na tomto linku.

reklamný banner k stand up o mužoch a ženách
Zdroj: Peter Gecík

Divadlo SOFIA, Peter Gecík, vy a naše-vaše vzťahy. 100 minút plných útoku na vaše bránice a lícne svaly. Stand-up, ktorý váš vzťah postaví… iba, že by nie 🙂
Odporúča 9 z 10 manželských poradní a rozvodových právnikov.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: Tlačová správa/Predpredaj.sk
Odporúčame